Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 14.10.2023

Французи запустили у виробництво 1085-сильний суперкар з незвичайним дизайном

Delage D12 обіцяє стати найшвидшим автомобілем у світі для доріг загального користування. Суперкар здатний розвивати швидкість до 360 км/год і набирати першу сотню за 2,5 секунди.

Відроджений французький автовиробник Delage розпочав виробництво гібридного суперкара D12. Новинка отримала незвичайний дизайн і потужну силову установку. Про це повідомили на сайті Autocar.

Delage D12 об’єднує в собі риси дизайну болідів “Формули-1” і дорожніх суперкарів. Модель заснована на монококу з вуглецевого волокна, що дало змогу значно знизити вагу авто.

Спереду розташовані компактні фари та незвичайні крила. На кузові є безліч елементів активної аеродинаміки для збільшення притискної сили.

Ззаду встановлено масивне антикрило і два вихлопних патрубки. Є і великий карбоновий дифузор.

Delage D12 вирізняється незвичайним розташуванням сидінь. Пасажир сидить за спиною водія.

Delage D12 оснащений гібридною установкою з 7,6-літровим двигуном V12 та електромотором сумарною потужністю 1085 к.с. і 1077 Нм крутного моменту. Також суперкар отримав унікальну конструкцію підвіски, яку використовували команди McLaren і Ferrari у “Формулі-1” 1990-х років.

Розгін від 0 до 100 км/год займає близько 2,5 секунди. Максимальна швидкість становить 360 км/год.

Суперкар випустять обмеженим тиражем у 30 екземплярів. Вартість новинки становить від 2,07 млн доларів.

Джерело: focus.ua
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.