Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Фургон Peugeot Expert став першим серійним воднемобілем бренду

У фургона Peugeot Expert з’явився новий різновид. Модифікація e-Expert Hydrogen обладнана системою водневих паливних елементів, але якщо паливо закінчиться, а заправок поруч немає, автомобіль зможе продовжити шлях на накопиченій в батареї електриці.

Peugeot e-Expert Hydrogen побудований на універсальній модульній платформі EMP2 альянсу Stellantis, яка передбачає використання двигунів внутрішнього згоряння, гібридних і повністю електричних силових установок. У передній частині автомобіля встановлено електродвигун на 100 кВт (136 к.с.) і 260 Н · м, редуктор, трифазний бортовий зарядний пристрій потужністю 11 кВт, конвертер і система паливних елементів, які виробляють електроенергію за рахунок хімічної реакції між киснем з повітря і водню з трьох балонів, захованих під підлогою вантажного відсіку. Водень нагнітається під тиском 70 МПа, повна заправка займає близько трьох хвилин.

 

Крім цього фургон має тягову літій-іонну батарею ємністю 10.5 кВт · год. Що цікаво, вона може заряджатися не тільки від працюючої системи паливних елементів, а й від зарядних станцій для електромобілів. Якщо навіть в дорозі закінчиться водень, а заправних станцій поблизу не буде, e-Expert Hydrogen зможе протягнути на акумуляторах до 50 км. Сукупний запас ходу з повними балонами і зарядженою батареєю досягає 400 км в циклі WLTP.

 

Маючи 2 джерела живлення електромотора, новинка пропонує різні етапи роботи і підключення системи паливних елементів:

  • При запуску і на низькій швидкості: тільки високовольтна батарея забезпечує електродвигун потужністю, необхідною для тяги,
  • На постійній швидкості: паливний елемент подає енергію безпосередньо на електродвигун,
  • Під час прискорення, обгону або підйому: паливний елемент і високовольтна батарея поєднуються для подачі енергії на електродвигун,
  • Під час гальмування і уповільнення електродвигун заряджає високовольтну батарею.

 

Peugeot e-Expert Hydrogen надійде в продаж у Франції і Німеччині з кінця 2021 року. Він буде вироблятися у Франції, в Валансьєні, а потім транспортуватися до Німеччини, Рюссельсгайм – центр альянсу Stellantis, який спеціалізується на водневих технологіях. Там також здійснюється остаточне складання близнюка моделі – Opel Vivaro-E Hydrogen.

 

Peugeot дає гарантію на високовольтну батарею 8 років або 160 000 км, зі збереженням ємності не менше 70%.

Джерело: autonews.autoua.net

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.