Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Фургон Peugeot Expert став першим серійним воднемобілем бренду

У фургона Peugeot Expert з’явився новий різновид. Модифікація e-Expert Hydrogen обладнана системою водневих паливних елементів, але якщо паливо закінчиться, а заправок поруч немає, автомобіль зможе продовжити шлях на накопиченій в батареї електриці.

Peugeot e-Expert Hydrogen побудований на універсальній модульній платформі EMP2 альянсу Stellantis, яка передбачає використання двигунів внутрішнього згоряння, гібридних і повністю електричних силових установок. У передній частині автомобіля встановлено електродвигун на 100 кВт (136 к.с.) і 260 Н · м, редуктор, трифазний бортовий зарядний пристрій потужністю 11 кВт, конвертер і система паливних елементів, які виробляють електроенергію за рахунок хімічної реакції між киснем з повітря і водню з трьох балонів, захованих під підлогою вантажного відсіку. Водень нагнітається під тиском 70 МПа, повна заправка займає близько трьох хвилин.

 

Крім цього фургон має тягову літій-іонну батарею ємністю 10.5 кВт · год. Що цікаво, вона може заряджатися не тільки від працюючої системи паливних елементів, а й від зарядних станцій для електромобілів. Якщо навіть в дорозі закінчиться водень, а заправних станцій поблизу не буде, e-Expert Hydrogen зможе протягнути на акумуляторах до 50 км. Сукупний запас ходу з повними балонами і зарядженою батареєю досягає 400 км в циклі WLTP.

 

Маючи 2 джерела живлення електромотора, новинка пропонує різні етапи роботи і підключення системи паливних елементів:

  • При запуску і на низькій швидкості: тільки високовольтна батарея забезпечує електродвигун потужністю, необхідною для тяги,
  • На постійній швидкості: паливний елемент подає енергію безпосередньо на електродвигун,
  • Під час прискорення, обгону або підйому: паливний елемент і високовольтна батарея поєднуються для подачі енергії на електродвигун,
  • Під час гальмування і уповільнення електродвигун заряджає високовольтну батарею.

 

Peugeot e-Expert Hydrogen надійде в продаж у Франції і Німеччині з кінця 2021 року. Він буде вироблятися у Франції, в Валансьєні, а потім транспортуватися до Німеччини, Рюссельсгайм – центр альянсу Stellantis, який спеціалізується на водневих технологіях. Там також здійснюється остаточне складання близнюка моделі – Opel Vivaro-E Hydrogen.

 

Peugeot дає гарантію на високовольтну батарею 8 років або 160 000 км, зі збереженням ємності не менше 70%.

Джерело: autonews.autoua.net

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.