Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Хочеш їхати – плати: Toyota вимагатиме гроші за кожен запуск двигунів своїх автівок

Багато сучасні автомобілі забезпечені функцією дистанційного запуску двигуна з брелока. Toyota з недавніх пір зробила цю функцію у своїх машинах платною.

В компанії підтвердили, що дистанційний запуск дійсно працює тільки за платною підпискою. Всі моделі Toyota, оснащені інформаційною системою Audio Plus (в Україні відсутня), з заводу мають лише трирічний безкоштовний доступ до функції дистанційного пуску мотора. Автомобілі з аудіосистемою Premium Audio можуть безкоштовно користуватися функцією дистанційного запуску на термін до 10 років. Після закінчення передплачених з заводу періодів власникам доведеться платити 8 доларів на місяць, або 80 доларів на рік, щоб дистанційний запуск продовжував працювати.

Щоб включити двигун через брелок, власнику досить двічі натиснути кнопку блокування, а потім натиснути її втретє, на цей раз, утримуючи протягом 3 секунд. Через кілька секунд двигун автоматично запуститься.

Toyota також пропонує своїм власникам кілька інших способів дистанційного запуску двигуна. Транспортні засоби, оснащені Remote Connect, можуть заводити і глушити двигун через додаток Toyota на Android або Apple.

Українських покупців і власників Toyota нововведення не торкнеться, адже на нашому ринку система Audio Plus та дистанційний запуск двигуна за її допомогою не пропонуються.

Джерело: auto.rbc.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.