Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Хімія: очищення та знежирення

Tunap представляє інновацію на ринку з новим “Очищувачем гальм і деталей 111”. За словами постачальника, нова формула значно зменшує залежність від спеціального бензину, і продукт потребує вдвічі менше пального. Інші інгредієнти – ацетон та етанол. Етанол також можна замінити біоетанолом. У майбутньому “Тунап” хоче досягти частки відновлюваної сировини на рівні 35%.

На додаток до ефективного очищення, продукт також має ефект швидкого знежирення. Таким чином, очищувач можна використовувати не тільки для розчинення залишків на гальмах, але і взагалі для видалення масляних відкладень, солоних залишків, смоли і силікону. Серед інших важливих властивостей Tunap називає підвищену електропровідність, дуже хороші показники випаровування і той факт, що пропелент очищувача є незаймистим.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.