Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 16.06.2023

Цей Suzuki Jimny від delta4x4 не зупинити

Suzuki Jimny, напевно, вже не потребує детального представлення. Зрештою, це найвідоміша модель, якщо ви шукаєте доступний позашляховик. І це ідеальна основа для диких позашляхових перетворень. Як, наприклад, версія від delta4x4 та Avus Auto.

Найбільша зміна очевидна: використання портальних осей. Це рішення, яке використовується з жорсткими осями, значно збільшує дорожній просвіт. У цьому конкретному випадку кліренс збільшився на 40 міліметрів. Ми дізналися, що Avus Auto побудував 12 екземплярів цього позашляховика Jimny. І на цій основі delta4x4 надала решту нових додаткових деталей, включаючи чорні 18-дюймові колеса (з вісьмома отворами) та шини 4х4.

Чи можна додатково налаштувати пакет? Так. Серед іншого, трубчастим бампером з нержавіючої сталі, широкими бризковиками та лебідкою, яка може нести три тонни.

Шасі також отримує адаптивні амортизатори із зовнішніми компенсаційними резервуарами, які більше знайомі з перегонів по бездоріжжю. З технічної точки зору, є можливість встановлення блокувальних диференціалів як на передній, так і на задній осі. Це завжди є перевагою, коли місцевість стає складною.

Наскільки нам відомо, існували попередні версії, які ви можете знайти в прикріпленій галереї. Однією з них є жовта версія, на якій базується ця стаття. Сіра модель додатково має фари з металевою окантовкою, лебідку та багажник на даху – все, що потрібно для повноцінної екскурсії по бездоріжжю.

Щодо ціни, то цей особливий Suzuki (омологований у Швейцарії та Німеччині) був оголошений на рівні 56 000 євро. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.