Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Цифровізація в Mercedes-Benz: автовиробник розробляє власну операційну систему

Mercedes-Benz хоче бути в авангарді діджиталізації автомобіля. Для цього компанія робить ставку на власне програмне забезпечення. Воно буде презентовано найближчим часом.

З розробкою Mercedes-Benz власного програмного забезпечення для автомобілів роль постачальників у майбутньому зміниться. Генеральний директор Ола Келленіус сказав Deutsche Presse-Agentur у Штутгарті: “Понад чотири роки тому ми вирішили зробити крок у майбутнє “. Для цього, за його словами, конструкцію автомобіля довелося змінити, коли мова зайшла про інтерфейс між програмним і апаратним забезпеченням. “Іншими словами, ми повинні відійти від децентралізованої структури, в якій, зрештою, задіяно більше 100 блоків управління”.

Келленіус розповів, що вони походять з епохи, коли електрична та електронна архітектура була децентралізованою. Вони працювали з багатьма постачальниками, купували блоки управління та програмні пакети, а потім завданням автовиробника було ідеально інтегрувати всі ці функції в автомобіль.

У випадку із запланованою власною операційною системою, Mercedes-Benz стає архітектором власного будинку. Внутрішнє програмне забезпечення автовиробника називатиметься MB.OS (Mercedes Benz Operating System). Голова правління не надав жодної інформації про суму витрат на розробку. За інформацією dpa, вони становлять від одного до двох мільярдів євро на рік. Більш детальну інформацію про MB.OS компанія представить громадськості в середу під час оновлення стратегії в Саннівейлі, штат Каліфорнія.

Mercedes-Benz визначає чотири напрямки

Виробник виділив чотири напрямки для власного програмного забезпечення. Як повідомив менеджер, це інформаційно-розважальні функції, функції автомобіля і комфорту, водіння і зарядка, а також автоматизоване водіння. 

“У всіх сферах ви можете вирішити програмувати самостійно або співпрацювати з партнерами”.

Особливо, коли мова йде про інформаційно-розважальні системи, за його словами, автовиробникам не потрібно винаходити світ заново. Це не має сенсу.

“У деяких сферах варто працювати з сильними технологічними партнерами”.

Генеральний директор Келленіус продовжив: “Автономне водіння є найбільш захоплюючою сферою”. Про партнерство з Nvidia було оголошено ще два роки тому. “Ми дуже тісно співпрацюємо і спільно розробляємо наступне покоління допоміжних систем водіння”.

У Німеччині команда відповідає за розробку програмного забезпечення. За його словами, за кордоном вона все ще розширюється. Наприклад, у Бангалорі. Зараз там працює 5000 розробників, серед яких багато спеціалістів з програмного забезпечення.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.