Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Цифрові рішення для профтехосвіти: досвід Навчального центру Bosch

У рамках німецько-української онлайн-конференції «Цифрові рішення в освіті: найкращі практики та майбутні тренди» експерти Bosch поділилися власним досвідом впровадження ефективних інструментів онлайн навчання.

Захід зібрав понад 60 представників німецьких та українських профільних асоціацій та об’єднань, Міністерства освіти та науки України, керівників закладів професійно-технічної освіти, підприємців і держслужбовців, відповідальних за цей напрям роботи.

Загалом, учасники конференції дійшли згоди, що без цифровізації навчальний процес під час пандемії був би вкрай складним. Представники бізнесу висловили думку, що цифрова освіта сьогодні є не лише доречною, але й необхідною, оскільки всі учасники процесу економлять час і, що головне, мають змогу навчатися та вдосконалюватися в комфортному для себе режимі.

Олександр Черевко, керівник підрозділу сервісу та технічної підтримки, поділився досвідом роботи Навчального центру Bosch в часи пандемії. На прикладі спільного освітнього проєкту Німецько-Української промислово-торговельної палати та компанії Bosch «Основи мехатроніки автомобілів» він розповів, як компанія використовує цифрові технології у своїх навчальних програмах.

«Повноцінне онлайн-навчання — це комплекс онлайн-інструментів, який дає можливість тренеру передавати свої знання слухачам на тому ж рівні, що й під час офлайн-тренінгів, використовуючи при цьому інший набір інструментів — зауважує Олександр Черевко. —  Навчальний центр Bosch виробив такий комплекс і наразі активно й успішно використовує його для якісного навчання в онлайн-форматі».

Онлайн-курс «Основи мехатроніки автомобілів» поділяється на окремі тематичні модулі, кожен з яких є повноцінним тренінгом із ремонту й обслуговування автомобільної техніки. Він передбачає трансляцію теорії та практичного виконання завдань за допомогою будь-якої платформи для онлайн-конференцій, наприклад, Teams. Теоретичні знання надаються тренером у форматі презентацій (Power Point), які учасники переглядають та обговорюють в режимі реального часу. Практика передбачає демонстрацію роботи на діагностичному комплексі у віддаленому режимі – тренер коментує надання консультацій з діагностики автомобілів в режимі реального часу.

Наразі курс «Основи мехатроніки автомобілів» включає 100 відеоуроків із практичними завданнями до 6 тем, а також «онлайн-тренажери» та тести, доступні в будь-який час. Навчальний центр Bosch використовує

LMS (Learning Management System) — онлайн-платформу для обліку й організації системної підготовки персоналу СТО.

Нагадаємо, що навчальний центр Bosch в Україні працює з листопада 2008 року. Щорічно понад 600 фахівців автосервісу проходять профільне навчання та отримують сертифікат єдиного зразка, який є підтвердженням компетенції спеціаліста та високо цінується і на ринку України, і за кордоном. Якість навчання у центрі завоювала довіру професіоналів на ринку обслуговування автомобілів, адже заняття проводять сертифіковані фахівці, які проходять обов’язкове стажування у Німеччині. До того ж для навчання використовується найновіше обладнання та сучасні автомобілі. Повний перелік тренінгів, безкоштовних онлайн-вебінарів, опис і розклад занять можна знайти на сайті компанії Bosch у розділі «Навчальний центр».

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.