Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 05.08.2023

Ціна на Cadillac Celestiq 2024 стартує від 340 000$ і це ще до персоналізації

Відтоді, як Cadillac представив ультра-розкішний електричний седан Celestiq у жовтні 2022 року, вже було відомо, що це буде найдорожчий електромобіль, побудований на платформі Ultium від GM.

Тоді Cadillac заявив, що Celestiq коштуватиме понад 300 000 доларів, і тепер вже стало зрозуміло, наскільки це більше 300 000 доларів: як виявилося, дуже багато. Цього тижня керівники Cadillac заявили, що Celestiq буде продаватися як “чисте полотно” за ціною близько 340 000 доларів США, перш ніж покупці зможуть додати до нього свою особисту обробку.

Директор з глобального маркетингу Cadillac Мелісса Грейді Діас (Melissa Grady Dias) оприлюднила стартову ціну у своєму пості на LinkedIn і зазначила, що вона не включає доставку. Вартість доставки буде оголошена пізніше, повідомив представник Cadillac в інтерв’ю Automotive News.

“З моменту представлення Celestiq ми спостерігаємо надзвичайно високий попит на нього. Клієнти, які починають цю індивідуальну подорож, можуть персоналізувати свій Celestiq і зробити його справжнім відображенням своєї особистості – можливості безмежні. Індивідуальний дух Celestiq буде визначатися рівнем кураторства клієнта, але чисте полотно буде починатися приблизно від $340 000 MSRP”.

Мелісса Грейді Діас, глобальний менеджер зі зв’язків з громадськістю Cadillac

Грейді Діас сказала, що автовиробник бачить значний попит на Celestiq з моменту його презентації минулого року, хоча вона не надала конкретних даних. Cadillac ще не розкрив кількість перших покупців Celestiq, але головний інженер Тоні Рома заявив у грудні, що інтерес клієнтів охопив перші 18 місяців виробництва. Однак не варто очікувати величезної кількості; він також сказав, що автовиробник зможе випускати два автомобілі на день.

Вона додала, що вже цього тижня розкішний бренд повідомить покупців про те, що вони можуть розпочати процес проектування своїх автомобілів. Очікується, що не буде двох однакових седанів Cadillac Celestiq після того, як покупці пристосують їх до своїх індивідуальних смаків. Клієнти обиратимуть дилерський центр ще до того, як завершать дизайн своїх автомобілів.

Cadillac збиратиме Celestiq вручну у Глобальному технічному центрі GM у Воррені, штат Мічиган, що стане першим випадком, коли серійний автомобіль буде виготовлений там. Дебют Cadillac Celestiq відбудеться у 2024 модельному році, але автовиробник не повідомив, коли почнуться поставки. Однак Тоні Рома раніше заявляв, що виробництво почнеться в грудні 2023 року.

Компанія перебуває в процесі перетворення будівлі на кампусі технічного центру в Cadillac House at Vanderbilt, названий на честь дизайнера Сюзанни Вандербільт, яка працювала в Cadillac після переходу в GM Design в 1955 році.

У будівлі буде розміщено консьєрж-сервіс, де клієнти Celestiq з усього світу зможуть розробляти дизайн своїх автомобілів. Представник Cadillac повідомив, що будівництво майже завершене і буде відкрито цього літа.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.