Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Чи готові українці пересісти на електрокари (інфографіка)

Дослідження показало, що 68,4% опитаних хотіли б стати власником електрокара. При цьому тільки у 6,8% респондентів електрокар вже є.

Про це свідчить опитування порталу ain.ua.

Вибираючи електрокар, більшість респондентів в першу чергу дивляться на запас ходу й оцінюють репутацію компанії-виробника на ринку.

Які автомобілі обирають? Серед тих, хто вже придбав електрокар, найбільше власників Nissan Leaf. На другому місці – Tesla.

А ті, хто тільки планує покупку в майбутньому, найчастіше розглядають Tesla, називаючи електрокари компанії найбільш технологічними і безпечними. Згідно з опитуванням, найбільш затребувані – Tesla Model 3 і Tesla Model S. Цікаво, що друге місце розділили Nissan Leaf і Audi e-tron. А третє дісталося BMW i3.

Опитані читачі також цікавляться Hyundai IONIQ, Chevrolet Volt, Porsche Taycan, Nissan Ariya та іншими.

45,5% опитаних зазначили, що змусити їх задуматися про покупку електрокара може економія на паливі. При цьому 28,4% в першу чергу подумають про користь для навколишнього середовища. Респонденти також готові відмовитися від ДВЗ, якщо знайдуть електромобіль, в якому поєднується ціна і зручність.

Противники електрокарів.

Водночас 24,8% виявилися проти авто з електродвигуном.

Респонденти, які проти електрокарів, головною причиною цього називають необхідність постійно його заряджати. Крім того, водіїв зупиняє малорозвинена інфраструктура під електрокари – невелика кількість зарядних станцій, а також перевага повільних зарядок.

Прогнози.

Незважаючи на те, що електромобілі в Україні становлять менше 1% автомобільного ринку, 75,8% опитаних читачів вірять, що вони повністю замінять ДВЗ в майбутньому.

Нагадаємо, деякі автовиробники вже заявили про припинення виробництва машин на ДВЗ у найближчі 5-10 років. Серед них: Mercedes-Benz, Honda, Volvo, Jaguar Land Rover та інші.

Джерело: finance.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.