Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 17.07.2023

Чи купили б ви електричний велосипед від Tesla?

З усіх технологічних досягнень та інновацій, які запропонувала Tesla, можна з упевненістю сказати, що піонер електромобілів запізнився лише в одному: в електричних велосипедах. Дійсно, майже всі інші виробники автомобілів, що займають простір електромобілів, або вже випустили, або висловили зацікавленість у запуску електричних велосипедів.

Porsche останнім часом здійснює багато ініціатив, орієнтованих на електровелосипеди, наприклад, придбання Fazua, мажоритарної частки в Greyp bikes, а також власну розробку електровелосипедів під брендом Porsche. Крім Porsche, BMW вже досить давно виробляє різноманітні пристрої для міської мобільності, а компанія Rivian висловила свою зацікавленість у цьому сегменті, плануючи випустити власний електровелосипед у недалекому майбутньому.

А як щодо Tesla? Ілон Маск визнав швидке зростання сегменту електровелосипедів у минулому. В інтерв’ю 2018 року він сам сказав, що Tesla “може зробити електричний велосипед”. Концептуальний дизайн такого велосипеда зображений вище. Що ж, минуло п’ять років, а електровелосипеда Tesla все ще немає. Тим не менш, здається, що ринок більш ніж готовий до нього, оскільки нещодавня стаття Electrek висвітлює дані проведеного опитування, яке показало, що багато покупців дійсно хочуть електричний велосипед Tesla.

Опитування проводилося сайтом eBikes.org, і його дослідження показує, що Tesla є найбажанішим брендом для створення електричного велосипеда. Цікаво, що виробник електромобілів був першим вибором для більшості чоловіків, які взяли участь в опитуванні. Що стосується жінок, то, виявляється, вони дуже хотіли б, щоб компанія з виробництва ювелірних прикрас та аксесуарів Tiffany & Co. випустила е-велосипед. Як щодо колаборації між Tesla та Tiffany & Co.?

Жарти жартами, але дані опитування можуть стати ще однією золотою жилою для Tesla, а оскільки технологія е-велосипедів вже настільки розвинена і доступна сьогодні, є всі шанси, що люди з Tesla можуть бути більш ніж здатні створити технологічний і доступний за ціною електровелосипед – за умови, що він буде надійним і матиме прийнятну якість збірки. Цікаво, що опитування eBike.org показало, що люди готові заплатити в середньому 2 254 долари США за електровелосипед Tesla. Зважаючи на все, це досить великі гроші, оскільки за половину цих грошей можна придбати досить пристойні електровелосипеди.

Якщо поглянути на речі з більш широкої перспективи, то електровелосипед від Tesla міг би дуже легко вписатися в імідж бренду в цілому. Зрештою, модельний ряд S3XY від Tesla приваблює широкі верстви населення, а моделі X і Y особливо підходять для людей, які ведуть більш-менш активний спосіб життя. Безумовно, електричний велосипед – імовірно, призначений для міських та приміських подорожей – ідеально вписався б у цю картину.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.