Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Чи стане DS 7 Crossback E-Tense переможцем у номінації «Кращий плагін-гібридний кросовер року 2022»?

Бренд DS Automobiles бере участь у всеукраїнській акції «Автомобіль року в Україні 2022», представляючи на суд громадськості та професійного журі свою флагманську модель – Plug-in гібридний кросовер DS 7 Crossback E-Tense. Завдяки вишуканому дизайну, розкішному салону, інноваційній техніці, кросовер DS 7 Crossback E-Tense сміливо може претендувати на перемогу у номінації «Плагін-гібридний кросовер/SUV в Україні 2022».

Підзараджуваний гібридний кросовер DS 7 Crossback E-Tense – безсумнівно, справжня «подія» на автомобільному ринку Європи та України: оригінальний дизайн, унікальний салон у стилі «французької розкоші», передові технології та системи безпеки, поєднання бензинового двигуна на 200 к.с. . та двох електромоторів на 110 та 113 к.с. під капотом. Даний автомобіль сміливо заявляє про себе як про флагман SUV-лінійки Бренду DS Automobiles – тепер у цьому можуть переконатися всі учасники та журі акції «Автомобіль року в Україні 2022»: кросовер DS 7 Crossback E-Tense заявлений до участі у номінації «Плагін гібридний кросовер/SUV в Україні 2022». І не просто заявлений, а націлений на перемогу!

Адже в списку переваг даного гібрида все найкраще, що є у моделі DS 7 Crossback: дизайн з решіткою DS WINGS і фарами DS ACTIVE LED VISION, вишуканий салон з оформленням DS Inspiration OPERA і оббивкою сидінь шкірою «Nappa», активна підвіска DS Active Scan Suspension. Додатково до цього, кросовер DS 7 Crossback E-Tense відрізняється використанням унікальної гібридної установки: бензиновий 1,6-літровий турбо-мотор, два електродвигуни, акумулятор ємністю 13,2 кВт.

Як результат, гібридний кросовер DS 7 Crossback E-Tense дозволяє здійснювати міські поїздки (до 58 км) лише електроприводом без краплі палива. При цьому використання заднього електромотора дозволило реалізувати повний привід 4х4, а сумарна потужність гібридної силової установки в 300 к.с. гарантує вражаючу динаміку – розгін 0-100 км/год лише за 5,9 секунди!

Як ви вважаєте, гібрид DS 7 Crossback E-Tense гідний перемоги та титулу найкращого у своєму класі? Заходьте прямо зараз на сайт акції «Автомобіль року в Україні 2022» щоб підтримати свого лідера. А також, щоб вибрати «переможця» для себе, заходьте на фірмовий онлайн-стор, де представлені всі можливі варіанти кросовера DS 7 Crossback, які вже знаходяться в Україні або в найближчому поставці.

Більше інформації про Бренд, філософію «французької розкоші», доступні моделі, інновації та технології – на офіційному сайті DS Automobiles в Україні.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.