Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Чи є зв’язок між IQ та маркою автомобіля?

Чи пов’язана марка автомобіля, яку обирає водій, з його розумовими здібностями? Британський сайт Scrap Car Comparison, який спеціалізується на порівнянні автомобілів, вирішив перевірити це і провів дослідження спільно з Інститутом перепису населення, щоб виміряти коефіцієнт інтелекту (IQ) 2 024 британців. Для цього був проведений короткий тест з 20 питань …

Дослідження пов’язало марку автомобіля кожного учасника, а також тип двигуна і колір транспортного засобу з визначеним IQ.

Рейтинг з результатами показує, що власники автомобілів Skoda лідирують із середнім показником IQ 99, випереджаючи Suzuki, Peugeot, Mini і Mazda. Трійку замикають BMW, Fiat і Land Rover з 22 досліджуваних марок. До речі, середній показник IQ знаходиться в діапазоні від 85 до 115, і лише 2,5 відсотка населення мають IQ нижче 70 або вище 130.

Вищий IQ у власників бензинових автомобілів

Дослідження також показало, що власники бензинових автомобілів мають в середньому найвищий IQ (94,35), випереджаючи власників гібридних (93,89), дизельних (92,91) та електромобілів (90,19).

Що стосується кольору автомобілів, то лідирує білий (95,71), за ним слідують сірий (94,71) і червоний (94,88). Найгірші показники у зеленого кольору (88,43).

Scrap Car Comparison також шукав кореляцію між маркою автомобіля і … психопатичними нахилами водіїв! Нічого смішного. Для цього була розроблена інша система оцінювання, де психопатична схильність була можлива від 19 балів.

Хороша новина в тому, що жодна марка не перетворює водія на психопата, але власники BMW отримали найгірший результат – 12,1 бала, випередивши Audi (11,7) та Fiat (7,0). Skoda, як і раніше, залишається найкращим брендом – з результатом 3,2.

Джерело: de.motor1.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.