Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Чому варто дозволяти собі лінуватися у вихідні: 5 вагомих причин

Інколи лінощі є навіть корисними.

Психологи кажуть, що час від часу лінуватися необхідно. Давайте розбиратися, що таке корисні лінощі.

Зберегти сили для чогось важливого

Ми дуже швидко живемо і все одно не встигаємо, відкладаємо справи на вихідні. Зробити з дитиною уроки, навести лад у шафі, допомогти мамі прибрати урожай на дачі.

Так, іноді це необхідно, але людина не машина. У кожного з нас є певний запас сил і межа міцності. Якщо витратити все і дійти до своєї межі, то на майбутнє ресурсів не залишиться. А сили мають бути завжди — і для подолання непередбачених перешкод, і для руху до цілей.

Лінощі як простір для осяянь

Напевно знайома ситуація: ви марно намагаєтеся вирішити проблему, потім відволікаєтеся на інші справи — і рішення чарівним чином приходить. Так воно і трапляється. Розслаблений та відпочилий мозок набагато продуктивніше будує логічні зв’язки. Причому, без вашої свідомої участі.

Ви лежите на дивані, не поспішаючи п’єте чай або неспішно прогулюєтеся парком — і раптом до вас приходить саме необхідна думка. Чудово, правда? Але такі дива трапляються, тільки якщо дозволяти мозку відпочивати, а собі — із задоволенням лінуватися.

Можливість розпланувати майбутнє з розумом

Вирішувати поточні завдання краще у стані мобілізації. Для планування майбутнього, навпаки, більше підходить стан фізичного та емоційного розслаблення. У людській голові — суперпотужний комп’ютер, але він не запрацює у повну силу, якщо обмежитися поточною програмою.

Розслабтеся — і вам стане легше зазирнути у майбутнє та вибрати виграшну стратегію. Тільки потім не забудьте знову мобілізуватися, щоб запам’ятати вигадане, тверезо оцінити свої висновки і спланувати деталі.

Простий погляд на відносини

Ми забагато переживаємо з приводу відносин. Обговорюємо вчинки спільних знайомих, засуджуємо людей, які живуть не так, як ми, накручуємо себе через свою або чужу невдалу фразу. Скільки б ми не переживали, у більшості випадків від цього нічого не змінюється, тільки сили даремно витрачаємо. Тоді, можливо, нехай переживають інші, а ви поки розслабитеся і відпочинете?

Зберегти здоров’я

Готовність у вихідний з’їздити на кілька годин в офіс або прочитати нову книжку за фахом не дає організму повноцінно відпочити. Якщо це відбувається постійно, результат — пошарпані нерви, безсоння, гастрит, підвищений тиск.

Дозволяйте собі розслаблятися — повністю, як у дитинстві. Організм скаже вам спасибі. Та й працездатність не впаде, а, навпаки, зросте. Адже з новими силами і працюється набагато легше.

Пам’ятайте: все добре у міру — і лінощі, і працьовитість. Знайдіть розумний баланс між цими станами, і життя стане не лише приємнішим, але й продуктивнішим.

Джерело: ukr.media

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.