Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Чим зарядні центри Audi відрізняються від більшості інших зарядних станцій

Audi розширює мережу швидкісних зарядних станцій у своїй рідній Німеччині. З відкриттям станції з чотирма зарядними пунктами в берлінському районі Фрідріхсхайн, виробник з Інгольштадта розпочав регулярні операції в  цю п’ятницю (07.04.2023).

Раніше автовиробник протестував концепцію на пілотних станціях у Нюрнберзі та Цюріху. На станціях можна буде заряджати не лише автомобілі Audi, але й усі електромобілі, які мають відповідну розетку для швидкої зарядки (постійного струму).

Друге життя для батарей

Зарядний хаб Audi технічно відрізняється від багатьох інших станцій швидкої зарядки, оскільки не потребує окремої потужної з’єднувальної лінії. З цією метою кожна точка зарядки оснащена використаними батареями електромобілів, щоб вона могла буферизувати енергію від звичайної електромережі.

Audi має спільну електромережу з сусіднім магазином делікатесів. Зарядні станції живляться від електромережі лише тоді, коли продуктовому магазину потрібно мало електроенергії. Завдяки буферному накопичувачу, виготовленому з відпрацьованих акумуляторів, знятих з розібраних тестових автомобілів Audi, компанія може постійно підтримувати зарядні станції потужністю до 320 кіловат, навіть коли всі вони використовуються одночасно.

Tesla – зразок для наслідування

Через Volkswagen Group компанія Audi також опосередковано бере участь у консорціумі Ionity, який на сьогоднішній день встановив понад 480 пунктів швидкої зарядки потужністю до 350 кіловат уздовж магістральних доріг у Німеччині. На відміну від консорціуму Ionity, яким спільно керують Mercedes, BMW, VW, Ford і Hyundai, Audi зосереджується на центрах міст зі своїм “Charging Hub”.

Піонером у створенні власної мережі є американський автовиробник Tesla, який встановлює власні зарядні станції з 2012 року. Зараз у світі налічується близько 40 000 підключень до так званих Tesla Supercharger, але вони розташовані переважно вздовж основних транспортних шляхів. Нещодавно Tesla відкрила деякі станції Supercharger для інших автомобільних брендів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.