Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Чотири автовиробники увійшли до ТОП-100 найвпливовіших за версією Time

Журнал Time вніс General Motors, Tesla, Volkswagen та BYD до свого першого в історії рейтингу 100 найвпливовіших компаній світу.

Останні 20 років Time складали список найвпливовіших людей, але цього року вони вирішили визначити компанії, які формують майбутнє світу. Як повідомляється на сайті журналу, вони оцінювали фірми за актуальністю, впливом, інноваціями, лідерством, амбіціями та успіхом.

Американський концерн General Motors віднесли до категорії “Титани”, де вони стоять поруч з Facebook, Alibaba, Samsung та Microsoft. GM похвалили за внесок в “зелене” майбутнє транспорту.

Ще одна компанія із США Tesla потрапила до категорії “Руйнівники”, куди також внесли Huawei, Airbnb та SpaceX. Tesla відзначили за роль в електрифікації автомобільної галузі і розробки в сфері відновлюваної енергії.

Німецького автовиробника Volkswagen поставили в категорію “Лідери” за прагнення до перших позиції в галузі електричних автомобілів. Компанію йому склали Twitter, Apple, Nike та Mastercard.

Китайців BYD за їх розширення виробництва електрокарів віднесли до категорії “Новатори” поряд з TikTok, Nvidia, IKEA, Netflix та Spotify.

Джерело: obozrevatel.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.