Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Чутки: BMW i1 планується в 2027 році, а i2 – в 2028

BMW нещодавно попрощався з i3 після того, як за вісім років випустив 250 000 одиниць цього компактного електрокара. Таке буквено-цифрове позначення залишиться в Китаї для довгобазного седана 3 серії з електричним приводом, тоді як в Європі та інших регіонах моделі отримають позначення iX1, але жоден з них не є прямою заміною дивакуватого міського автомобіля. Схоже, справжній електромобіль початкового рівня від баварського бренду не надійде в продаж найближчим часом, принаймні за словами відомого інсайдера компанії.

Учасник форуму Bimmer Post вважає, що на другу половину десятиліття заплановано не один, а два доступних електричних BMW, і обидва будуть вироблятися в Німеччині. Провідним буде i1, який, очевидно, вже має кодову назву «NB0» і вийде на конвеєр у листопаді 2027 року. BMW i2 («NB8») ймовірно зʼявиться в липні 2028 року. Обидва компактних електромобіля залишатимуться у виробництві приблизно до 2035 року.

Електричний дует буде створений на платформі Neue Klasse служитиме електричним еквівалентом серії 1 і серії 2. Ця архітектура розроблена таким чином, що дозволяє зробити передній, задній або повний привод, оскільки вона буде використана в усьому діапазоні модельного ряду. BMW i1 може прийняти форму хетчбека або седана, оскільки ім’я iX1 вже присвоєно кросоверу. 

BMW i2 – більш загадковий автомобіль. В теорії він може мати одну з таких форм: 2-я серія купе , 2-я серія Gran Coupe або 2-я серія Active Tourer – усі, звичайно, з електричною силовою установкою.

Незважаючи на це, мине деякий час, перш ніж ці автомобілі з’являться, оскільки компанія зосереджена на запуску платформи Neue Klasse у 2025 році з моделями в сегменті 3 Series Sedan і X3.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.