Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 08.02.2023

Швидка зарядка електромобілів: Mahle тестує вплив за різних умов

Компанія Mahle обладнала свою кліматичну аеродинамічну трубу в Штутгарті системою швидкої зарядки постійного струму. Це дозволяє інженерам-розробникам заряджати електромобілі потужністю до 360 кіловат на відстань до 100 кілометрів менш ніж за п’ять хвилин. Таким чином, досліджується вплив швидкої зарядки в різних кліматичних умовах, повідомляє постачальник. Дані вимірювань повинні надавати інформацію про вплив на літій-іонну батарею і комфорт в салоні – і, таким чином, важливі висновки для розробки транспортного засобу.

Швидка зарядка з потужністю до 350 кіловат означає велике теплове навантаження на літій-іонну батарею, особливо коли електромобіль заряджається в сильну спеку і при великій кількості сонячного світла. Для забезпечення максимально тривалого терміну служби батарею завжди слід зберігати в оптимальному температурному діапазоні від 15 до максимум 40 градусів Цельсія. Система терморегулювання автомобіля, одна з ключових компетенцій Mahle, регулює взаємодію між системами охолодження та кондиціонування повітря і гарантує, що акумуляторна батарея не перегріється і, в гіршому випадку, не зазнає пошкоджень. У той же час, в кабіні водія не повинно бути занадто жарко.

Об’єкт у Штутгарті був побудований у 1937 році як перша у світі аеродинамічна труба для автомобільної промисловості. У 2000 році вона була повністю модернізована в рамках нового будівництва. За словами Mahle, установка забезпечує реалістичні, точні та повторювані умови вимірювання та випробувань.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.