Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Шкіряна шкарпетка та сніжинка з гайок: Bentley випустили колекцію ялинкових іграшок

Ексклюзивні новорічні прикраси продадуть на різдвяному аукціоні.

Загалом у колекції під назвою Sustainabaubles (дослівно «стійкі іграшки») дванадцять іграшок, створених майстрами Bentley на заводі в Крю. Виготовлені вони вручну з матеріалів, які використовуються в оздоблені автомобілів марки: олень з обробленого лазером шпону, сніжинка з гайок, дзвіночок та шкарпетка з натуральної шкіри. Більшість із них прикрашена фірмовими «крилами» Bentley.

Процесу народження різдвяної колекції присвятили короткий відеоролик, у якому майстри марки, які відповідають за унікальний вигляд автомобілів Bentley, врятували Різдво, за ніч створивши колекцію ялинкових іграшок із підручних матеріалів.

Вартість прикрас не озвучується, але можна впевнено сказати, що вона буде не маленькою. Все ж таки, це Bentley. Тим більше, що кількість прикрас обмежена.

Джерело: autogeek.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.