Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Шпигун на скляному даху

Webasto інтегрує стаціонарний лідар від Luminar у свій так званий модуль датчиків на даху (RSM). Технологія буде презентована на виставці CES.

Модуль датчиків даху (RSM) від автомобільного постачальника Webasto пропонує автовиробникам можливість інтеграції лідарних, камерних і радарних датчиків в дах транспортного засобу у візуально привабливий спосіб.

Все під одним дахом

Блок датчиків пропонує рішення від частково автоматизованих (рівень 2) до складних систем для повністю автономного або автономного водіння (рівень 4). Як фахівець з дахових модулів, Webasto пропонує не тільки місце для датчиків, але і такі функції, як панорамні дахи, функція відкривання, інтегрована сонячна технологія, зовнішнє освітлення або перемикання скління. Для сенсорної техніки також доступні, наприклад, системи очищення та охолодження, а також видалення льоду та запотівання.

Історія створення проекту “RSM”

“Ми уважно стежили за тенденцією до автономного водіння і помітили, що практично всі прототипи автомобілів оснащені датчиками, вбудованими в дах. Нам відразу стало зрозуміло, з точки зору зовнішнього вигляду і функціональності, що саме тут потрібна Webasto!” – Міхаель Хюльсен, директор з управління продуктами, RSM

Не встигли ми сказати, що це було зроблено, як з реалізацією модуля датчиків даху (RSM) компанія Webasto продемонструвала свої сильні сторони. Cистема Webasto оптимізує безпеку, зовнішній вигляд, використання простору і простоту обслуговування.

Більше того: компактний, попередньо зібраний і протестований сенсорний модуль може бути легко інтегрований у виробничі лінії автовиробників.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.