Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 18.09.2023

Штутгарт: зірка Mercedes-Benz на старій штаб-квартирі буде демонтована після 34 років

Зірка Mercedes на даху колишньої штаб-квартири автовиробника в Штутгарті буде демонтована на цьому тижні. Про це повідомила прес-секретар компанії у відповідь на запит. Ця будівля більше не є головним місцем розташування компанії. Більшість співробітників переїхали до нинішньої штаб-квартири в Унтертюркхаймі та кампусу в Штутгарт-Вайхінгені.

Будівництво штаб-квартири колишнього Daimler-Benz AG у Мьорінгені було завершено у 1989 році. Зірка мала діаметр 6,5 метрів і вже непридатна для подальшого використання, оскільки вона постійно піддавалася впливу погодних умов протягом більше 30 років.

Такі зірки, деякі з них оберталися, компанія ставила з рекламною метою протягом останніх десятиліть на хмарочосах і вежах у великих містах Європи. Прикладами є: Центральний вокзал і колишня штаб-квартира DaimlerChrysler у Штутгарті, вежа філії Mercedes-Benz у Мюнхені, висотка Stern у Касселі (до 2021 року), Europa-Center і мотель AVUS у Берліні, завод Mercedes-Benz у Бремені, Bonn-Center (до 2017 року), висотка на берлінському променаді та будівля заводу Mercedes-Benz у Саарбрюкені, Junior-Haus у Франкфурті-на-Майні, Europahaus у Бохумі, Gildehof-Center в Ессені (до березня 2019 року).

У деяких випадках ці рекламні символи викликали критику: мер Ессена Розмарі Хаймінг (ХДС) вважала зірку на центрі Гільдехоф в Ессені оскверненням, а місто Мюнхен подало позов проти зірки на вежі філії DaimlerChrysler.

У 1991 році фракція ПДС у Бундестазі виступила проти переїзду з тодішньої резиденції на вулиці Генріха Брюнінга в Бонні до Центру Бонна (із зіркою Мерседеса на даху). Улла Єльпке, депутат від ПДС, заявила президенту Бундестагу Ріті Зюссмут, що “високий авторитет, яким користується робота німецького Бундестагу, значно постраждає від реклами, розміщеної на будівлі”. Це “несумісно з гідністю Бундестагу, що депутати повинні готуватися до своєї відповідальної роботи за рекламними щитами Mercedes-Benz, VW, Philips і т.д.”.

Проте в цьому випадку зірка над колишнім центральним офісом Mercedes-Benz сприймалася органічно, бо була в самому серці компанії. То ж її зникнення певно викличе ностальгію в декількох поколінь співробітників Mercedes-Benz. Компанія рухається вперед, старі символи зникають і стають історією. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.