Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ще один китайський бренд на підході: GWM представляє Wey

Wey позиціонується як преміум-марка в групі Great Wall. Прем’єрну модель Coffee 01 з гібридним приводом і розкішним оснащенням можна буде замовити в Європі з листопада. Тоді ж мають відкритися перші торгові точки.

Після Ora Great Wall Motor (GWM) готує до виходу на європейський ринок дочірній бренд Wey. Як оголосив китайський автовиробник минулого тижня на Паризькому автосалоні, зацікавлені сторони вже можуть укомплектувати прем’єрну модель Coffee 01 за допомогою власного додатку та замовити її з листопада. У той же час група Emil Frey відкриє перші торгові точки в Німеччині як торговий партнер GWM.

Згідно з розповсюдженою інформацією, Emil Frey має намір створити загальнонаціональну мережу з 60 точок продажу та обслуговування до кінця першого кварталу 2023 року. В якості моделі продажів планується агентська система. Найважливішим місцем є представництво бренду в Берліні – так званий «Brand Experience Center», який з початку 2023 року буде управлятися самим виробником. Китайці працюватимуть із Santander Consumer Finance щодо фінансування та лізингу.

За Coffee 01 GWM просить від 55 900 євро. Повнопривідний позашляховик оснащений гібридним приводом потужністю 350 кВт / 476 к.с. на базі 2,0-літрового бензинового двигуна. Повідомляється, що запас ходу на електричній тязі становить 146 кілометрів (WLTP). Базова модель «Преміум» включає 21-дюймові колеса, проекційний дисплей і 360-градусну камеру. Модель «Люкс» за додаткові 4000 євро також пропонує панорамний дах, сидіння з алькантари з кондиціонером і комфортне освітлення.

На додаток до Coffee 01 довжиною майже 4,90 метра планується випуск меншої моделі SUV Coffee 02. Його вихід на ринок анонсовано на перше півріччя наступного року.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.