Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Що таке “Дорожня карта” і чому це важливо для вашого бізнесу?

Успішний запуск проектів неможливий без планування. Основа плану – стратегія, а для її реалізації вам знадобиться допоміжний засіб. Це roadmap (в перекладі – дорожня карта)

Інструмент давно використовується в промисловості і розробці складних технічних продуктів, проте не менш корисний в інтернет-маркетингу.

Що ж таке дорожня карта? Roadmap – основний документ продуктового менеджера або менеджера проекту. Його завдання – донести ідеї та прогрес в роботі до замовника і членів команди. Дорожня карта повинна бути досить загальною та гнучкою, щоб в процесі можна було уточнювати етапи й актуалізувати плани.

Залежно від функцій, розрізняють наступні види дорожніх карт:

  1. Продуктові. Це сценарії розвитку продукту або лінійки продуктів у часі.
  2. Технологічні. Плани розвитку технологій.
  3. Галузеві (ринкові або промислові). Схеми розвитку цілих галузей, сегментів ринку, секторів промисловості.
  4. Корпоративні. Плани заходів з розвитку компанії, досягнення ключових цілей і показників. Не варто плутати з бізнес-планом, оскільки дорожня карта документ стратегічний і довгостроковий.
  5. Освітні. Програми навчання та розвитку. До них належать, наприклад, карти співробітників – індивідуальні плани вдосконалення навичок та підвищення кваліфікації.
  6. Карти проекту. Плани реалізації будь-яких проектів, із зазначенням основних етапів, обмеженням у часі і з заданим коридором цільових показників стратегічний план бачення конкурентного розвитку

У яких випадках допоможе розробка дорожньої карти:

  • Ви запускаєте новий проект.
  • Відбулися значні зміни в роботі.
  • Посилилася конкуренція.
  • Потрібно оформити стратегічний план бачення конкурентного розвитку.

Грамотно складена дорожня карта містить одну реалістичну мету і кілька варіантів її досягнення. Пріоритет віддається найвигіднішим, інші застосовуються в разі форс-мажору.

Джерело: ckp.in.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.