Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 06.01.2021

Який податок платити за першу реєстрацію ТЗ у 2021 році?

Нові діапазони визначення ставки розміру збору у Пенсійний фонд за продаж чи покупку автомобіля.

Перед тим, як здійснити першу реєстрацію нового автомобіля (що цього року можна буде зробити прямо в автосалоні), а також перед отриманням документів та номерних знаків на щойно розмитнений автомобіль, слід сплатити збір до Пенсійного фонду. Також у законодавстві присутня вимога сплачувати збір до ПФ усім юридичним особам при продажу легкових автомобілів.

Розмір збору залежить від вартості автомобіля, та становить від 3 до 5 відсотків. Діапазони вартості «прив’язані» до розміру прожиткового мінімуму для працездатних громадян, встановленого на 1 січня поточного року (для 2021 р. це 2270 грн). Тобто, у разі зміни РПМ протягом року, діапазони для визначення ставок збору змінюватись не будуть.

Звільнення від сплати цього збору передбачені лише у випадку забезпечення автомобілями осіб з інвалідністю, а також у разі успадкування легкового авто відповідно до закону.

Джерело: auto.ria.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.