Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Який податок платити за першу реєстрацію ТЗ у 2021 році?

Нові діапазони визначення ставки розміру збору у Пенсійний фонд за продаж чи покупку автомобіля.

Перед тим, як здійснити першу реєстрацію нового автомобіля (що цього року можна буде зробити прямо в автосалоні), а також перед отриманням документів та номерних знаків на щойно розмитнений автомобіль, слід сплатити збір до Пенсійного фонду. Також у законодавстві присутня вимога сплачувати збір до ПФ усім юридичним особам при продажу легкових автомобілів.

Розмір збору залежить від вартості автомобіля, та становить від 3 до 5 відсотків. Діапазони вартості «прив’язані» до розміру прожиткового мінімуму для працездатних громадян, встановленого на 1 січня поточного року (для 2021 р. це 2270 грн). Тобто, у разі зміни РПМ протягом року, діапазони для визначення ставок збору змінюватись не будуть.

Звільнення від сплати цього збору передбачені лише у випадку забезпечення автомобілями осіб з інвалідністю, а також у разі успадкування легкового авто відповідно до закону.

Джерело: auto.ria.com

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.