Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

ЯК ВИГЛЯДАЄ 9-СТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ KOENIGSEGG З 8-МА ЗЧЕПЛЕННЯМИ

Шведська марка Koenigsegg готує новий суперкар під назвою Jesko. Виробник обіцяє, що машина вразить світ, оскільки в ній будуть застосовані найамбітніші рішення в галузі інженерії. І як доказ того опублікував фото коробки передач, яка створюється спеціально для майбутньої моделі. І, треба сказати, ця трансмісія справді незвичайна.

Агрегат отримав назву Light Speed Transmission, що перекладається як легка коробка. Його основне завдання – забезпечити миттєвий зворотний зв’язок із мінімальними втратами потужності, а вона, до речі, буде чималою. Для цього інженери застосували принцип, який нам добре знайомий за коробкам передач з подвійним зчепленням. Сама коробка – на 9 ступенів, і начебто нічого істотного на перший погляд, але якщо зануритися у деталі, то виявляється, що для передачі тяги будуть використовуватися 8 зчеплень!!

Перемикання передач відбуватиметься приблизно за 20 мілісекунд, і головна перевага полягає в тому, що така коробка зможе безпосередньо «стрибати» з будь-якої передачі на будь-яку іншу – наприклад, з 6-ї на 2-у, чого не вміють звичайні КП. Що це означає на практиці? Старт зі швидкістю світла.

Іще одна особливість Light Speed Transmission – це, власне, вага. Коробка важить «жалюгідні» 90 кг, що на 30% менше маси середньостатистичного «робота» з двома зчепленнями. І це, нагадаємо, при 8-ми зчепленнях!

Нарешті, довершують загальну картину зовнішній вигляд коробки. На неї неможливо не задивитись. Особливо автомеханікам та затятим автолюбителям. Погодьтеся, це витвір мистецтва…

Джерело: nextcar.ua
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.