Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 25.09.2023

Як прокачати особистий бренд та підсилити свою цінність на ринку праці?

Від автора. Ця стаття призначена для всіх, хто бажає зрозуміти, наскільки важливий особистий бренд при пошуку роботи та як збудувати його ефективно.

Сучасний ринок праці стає все конкурентнішим, і кандидати змушені знаходити способи виділятися серед тисяч інших. Однією з найважливіших засад при виборі кандидатів стає їхній особистий бренд.

Особистий бренд – це те, що ви волієте, щоб про вас знали і як вас сприймали у бізнес-середовищі.

Давайте розглянемо, наскільки важливий особистий бренд при прийомі на роботу та як його збудувати, використовуючи статистичні дані та експертні поради.

Статистичні дані

 • Рекрутерська точка зору. За даними компанії LinkedIn, 70% рекрутерів заявили, що особистий бренд має важливе значення при прийомі на роботу. Це означає, що роботодавці активно оцінюють інтернет-профілі кандидатів і звертають увагу на їх особистий бренд.
 • Конкурентоспроможність на ринку праці. У світі, де майже кожна вакансія отримує сотні заявок, важливо виділятися. Особистий бренд допомагає кандидатові зробити це. Дослідження компанії Robert Half показало, що рекрутери схильні віддавати перевагу кандидатам з вираженим особистим брендом.
 • Особистий бренд і соціальні мережі. За даними ресурсу Statista, понад 90% рекрутерів перевіряють профілі кандидатів у соціальних мережах. Особистий бренд, який побудований через активність у соціальних мережах, може значно полегшити пошук роботи та створити позитивне враження про кандидата.

Отже, статистичні дані та дослідження підтверджують, що особистий бренд стає все важливішим фактором при прийомі на роботу.

Кандидати, які активно працюють над розвитком свого бренду, мають кращі шанси на успіх у сучасному ринку праці.

Для досягнення цього успіху важливо познайомитися з сучасними методами побудови особистого бренду, які включають у себе активність в соціальних мережах, розвиток професійних навичок та впевнену комунікацію.

Поради для побудови особистого бренду

Побудова особистого бренду вимагає стратегії та послідовності дій, схожої на побудову бренду для продукту чи компанії. Ось поради, які допоможуть вам побудувати сильний особистий бренд:

 • Визначте вашу унікальність. Подумайте про те, що робить вас особливими серед інших кандидатів. Розкрийте свої сильні сторони та особисті якості, які роблять вас унікальними.
 • Розвивайте професійні навички. Постійний розвиток і вдосконалення навичок важливі для будь-якого професіонала. Вивчайте нові технології, отримуйте сертифікати і навчайтесь від кращих в галузі.
 • Будуйте онлайн-присутність. Створіть профілі у професійних соціальних мережах, таких як LinkedIn, і використовуйте їх для публікації корисного контенту, який відображає вашу експертизу.
 • Пишіть і публікуйте контент. Блоги, статті, відео це відмінні способи поділитися своєю експертизою та думками зі світом. Це може стати точкою дотику спільних інтересів з роботодавцем. 
 • Спілкуйтеся зі своєю аудиторією. Будьте активними у відповідях на коментарі та повідомлення в соціальних мережах. Встановіть контакт зі своєю аудиторією та підтримуйте діалог.
 • Розширюйте мережу контактів. Встановлюйте зв’язки з іншими професіоналами у вашій галузі, робіть це свідомо та стратегічно.
 • Будьте автентичними. Ваш особистий бренд має бути правдивим і відображати вашу справжню особистість. Не намагайтеся бути кимось іншим, бо автентичність завжди виграє.
 • Вивчайте ринок і аналізуйте результати. Постійно вивчайте тенденції у вашій галузі та аналізуйте результати своєї діяльності, вносячи корективи в стратегію.

Не забувайте, що ваш особистий бренд –  це інвестиція у вашу кар’єру. Він може відкрити нові можливості і допомогти вам досягти успіху в обраній сфері.

Тому не зволікайте – розпочніть будувати свій особистий бренд вже сьогодні!

Автор: Марія Данилович, Marketing Expert у Nexia DK

Джерело: rabota.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.