Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Як проходити онлайн-курси з користю: 7 порад

Восени не лише студенти та школярі беруться за навчання. Бізнес-середовище не відстає і продовжує вчитися онлайн без відриву від роботи. На ринку вдосталь онлайн-курсів на будь-який смак, аж розбігаються очі. Проте мало лише обрати якісне навчання, яке зробить вас затребуванішими на ринку праці. Необхідно ще ці курси пройти до кінця та таки отримати від них бажану користь. Вирішили допомогти із цим та розповісти, як проходити онлайн-курси так, щоб потім не було шкода витраченого часу та коштів.

Визначте мету

Ви маєте точно знати, навіщо вам проходити той чи інший курс. Саме кінцева мета повинна стати вирішальним фактором під час вибору програми та стимулом її закінчити. Адже якщо ви вирішили звернутися до онлайн-навчання через нудьгу або з-під палки, то з великою ймовірністю користі від нього буде небагато. Якщо ви хочете пройти певний курс лише через бажання прописати у розділі «Освіта» в резюме ще один рядок, то хочемо вас засмутити. Роботодавці не звертають уваги лише на наявність додаткових сертифікатів. Якщо у вас немає потрібних навичок і досвіду, а сертифікат про проходження курсів лише «для галочки» – ваше резюме не приверне уваги.

Починайте з меншого

Не націлюйтеся на проходження курсів, для яких вам не вистачає певних знань. Таке навчання не дасть цілісного розуміння, а на якомусь етапі може стати важко і ви просто все закинете. Наприклад, якщо ви вирішили обрати курси з просування в соцмережах, то повинні знати базові речі – як створити спільноту, за яким принципом працює та чи інша соцмережа, як робити публікації у різних соцмережах тощо. Тоді здобуті знання доповнять вже наявні і ви зможете покращити свою роботу й претендувати на більше.

Встановіть часові рамки

Виділяйте конкретний час на прослуховування онлайн-лекцій та виконання домашнього завдання. Не плануйте у цей час більше ніяких справ. Вам може здатися, що коли ви будете слухати лекцію, то цілком можете приготувати вечерю або розмалювати картину за номерами. Але це не так. Ваш мозок не зможе засвоїти інформацію, коли буде зайнятий іншими справами. Тому відкладіть усе, уявіть, що ви на лекції офлайн і маєте слухати, конспектувати та запам’ятовувати матеріал.

Дозуйте інформацію

Так само не потрібно забивати весь свій час лише курсами – ви повинні і відпочивати, і працювати, і займатися іншими справами. До того ж вчені не рекомендують приділяти навчанню понад 4 години на день – так у вас є більше шансів засвоїти інформацію без перевтоми. Ідеально, якщо ви зможете виділити на онлайн-курси 1-2 години на день – це допоможе не нашкодити іншим аспектам життя та таки чомусь навчитися.

Робіть замітки

Коли ви записуєте у будь-якому форматі (електронному чи ручкою у зошиті) важливі нюанси, яскраві фрази, то запускається активне мислення, покращується сприйняття та розуміння почутого. Замітки допоможуть вам концентруватися на головному і полегшать виконання домашніх завдань.

Долучайтеся до дискусії

Найкраще допомагає розуміти почуте під час будь-якого формату навчання – обговорення. Згідно з дослідженнями, лекції допомагають засвоїти 10% матеріалу, водночас дискусії – дають 50% результату. Не соромтеся уточнити те, що не розумієте, або висловити свою думку, навіть якщо вона суперечить загальній. До того ж спілкування з однокурсниками та лекторами – чудовий нетворкінг, який може стати у пригоді під час пошуку роботи.

Практикуйте

Практика дає 75% результату у засвоєнні матеріалу. Тому, щоб отримати користь від будь-якого навчання – потрібно застосовувати здобуті знання у житті. Якщо махнути рукою на домашні завдання, а після проходження курсів не користуватися новими методиками в роботі, то можна забути про досягнення кінцевої мети, яку ви ставили собі на початку.

Джерело: rabota.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.