Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Японці оголосили революцію у безповітряних шинах

Японська компанія Toyo Tire заявила, що досягла «революційного прогресу» у розробці так званих «безповітряних шин».

В інтерв’ю Nikkei глава відділу досліджень та розробок Toyo Tire Тамоцу Міцутані нагадав про головну перевагу безповітряних шин — вони не бояться проколів, ніколи не дають течі та не вимагають регулярної перевірки тиску. Саме в цьому напрямку японцям вдалося досягти серйозного прориву.

Toyo Tire випускає такі шини під кодовою назвою Noair з 2006 року, але перші робочі прототипи були представлені у 2012 році. Це були візерунки з перехресними спицями, як у складних стільців. Це дозволяє поглинати удари від дороги так само, як стиснене повітря у стандартній шині.

Тепер компанія стверджує, що покращила безповітряні шини у 10 разів у порівнянні з першими моделями. Їхня міцність збільшилася на 40%, а за ресурсом вони тепер можуть зрівнятися зі звичайними шинами.

В даний час Toyo Tire виробляє безповітряні шини, але в невеликих кількостях, які використовуються в основному для гольф-карів. Це з тим, що японські стандарти безпеки неможливо використовувати безповітряні транспортні засоби на дорогах загального користування. Однак у компанії переконані, що скоро це зміниться, оскільки сегменти електричних та автономних автомобілів зростають, і для них найбільш підходящими є шини, що не потребують обслуговування.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.