Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Єврокомісія оголосила про плани створити «нову екосистему виробництва чіпів»

У Європі оголошено про зниження залежності від постачальників мікроелектроніки із США і Південно-Східної Азії, повідомляє Reuters – Єврокомісія має намір створити власну екосистему виробництва чіпів.

На сьогодні виробники автомобілів, споживчої електроніки і ряду інших товарів потерпають від глобального дефіциту мікросхем, більшість яких експортуються.

«Ми представимо новий закон про Європейські чіпи (European Chips Act), – пообіцяла голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен. – Мета – спільне створення передової екосистеми, що включає виробництво мікросхем. Це забезпечить безперебійні поставки чіпів в ЄС і створить нові ринки для інноваційних європейських технологій». Для реалізації планів пропонується також створити спеціальний європейський напівпровідниковий фонд (European Semiconductor Fund).

Водночас, відзначає агентство, серйозними проблемами при створенні нової екосистеми можуть стати забезпечення доступу ЄС до рідкісноземельних металів за межами Європи і небажання інвесторів вкладати у виробництво без гарантій того, що воно буде задіяно на повну потужність.

Нагадаємо, раніше Євросоюз оголосив про плани виробляти п’яту частину від всього обсягу високотехнологічних напівпровідників у світі до кінця поточного десятиліття, а також розробити перший квантовий комп’ютер протягом п’яти років. План також повинен знизити залежність європейських країн від китайських і американських постачальників.

В ЄС є власні фабрики для виробництва чіпів і розвинена мікроелектронна промисловість – зокрема, у Франції (Гренобльський кластер).

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.