Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Європа стає пріоритетом для Hyundai та Kia

Донедавна Європа не була головним пріоритетом для Hyundai, Kia та Genesis. Азіатський і північноамериканський ринки завжди були важливішими для трьох брендів південнокорейського концерну, хоча їхній бізнес на Старому континенті ніколи не переставав зростати і розвиватися.

Зважаючи на все, європейські операції Hyundai-Kia вже досягли поворотного моменту, коли три бренди починають працювати над великою кількістю моделей, спеціально призначених для Європи. “Ми досягли такого успіху в Європі, що тепер нам доводиться розробляти власні продукти”, – сказав Тайрон Джонсон, директор з розвитку трьох корейських брендів для наших ринків.

Слова Джонсона припускають, що Hyundai, Kia та Genesis розроблятимуть більше автомобілів у Європі, щоб задовольнити специфічні вимоги місцевих клієнтів. Крім того, команди розробників тут можуть відповідати за глобальніші моделі, включаючи продукцію підрозділу Hyundai N.

Хоча цей крок не здається особливо дивним для Hyundai та Kia, цікаво, що люксовий бренд Genesis працюватиме над моделями для європейського ринку. Минулого року бренд представив на Старому Континенті G70 Shooting Brake (на фото нижче), який отримав багато позитивних відгуків від клієнтів та засобів масової інформації. І саме європейська версія буде орієнтована на південнокорейський ринок.

В рамках своєї стратегії Hyundai-Kia планує подвоїти кількість тестів на Нюрбургрінг. Одна з найбільш вражаючих трас у світі використовується для випробувань на витривалість і кожна нова модель проходить по трасі тисячі кілометрів. Але основний випробувальний полігон корейців знаходиться у Дуденхофені, Німеччина, де компанія придбала старий випробувальний полігон Opel.

Розроблений у Європі та продається по всьому світу, це не прецедент для Hyundai-Kia. Kona N, i20 N та Elantra N розроблялися відділами розробки Old Continent, причому останній фактично призначався на ринку США. Корейський виробник, очевидно, слідуватиме тому ж рецепту з новими моделями.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.