Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 13.11.2023

ЄС має намір послабити стандарти Євро-7

Європейський парламент приєднався до Європейської ради, схваливши послаблену версію правил Євро-7. Тепер обидва органи ЄС обговорюватимуть остаточний текст з Єврокомісією.

Схвалення може відбутися вже на початку 2024 року, а правила набудуть чинності не раніше 2026 року для легкових автомобілів і 2027 року для важких вантажівок.

Ця версія правил по суті зберігає обмеження Євро-6, але також вперше включає обмеження на викиди твердих часток від гальм і шин.

Зі свого боку європейські автовиробники вважають, що оскільки в ЄС уже є крайній термін для припинення продажів нових автомобілів з викидами CO2 у 2035 році, було б краще зосередити інвестиції на виробництво електромобілів, а не на покращення впливу автомобілів з ДВЗ на навколишнє середовище.

Асоціація європейських автовиробників (ACEA) заявила, що бачать сенс розглянути питання про викиди гальм і шин за допомогою стандарту Євро 7, оскільки вони також актуальні для електромобілів і будуть основним джерелом викидів з доріг у майбутньому.

Однак наголосили, що оскільки методи тестування невихлопних викидів є абсолютно новими та невипробуваними, необхідно забезпечити технічну здійсненність цих нових цілей.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.