Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ікона з вісімдесятих приносить технології майбутнього в сьогодення

DeLorean DMC-12 з фільму “Назад у майбутнє” – це більше, ніж просто культова класика. Німецькі інвестори Wunderkind Invest GmbH використовують електрифікований екземпляр спорткара як платформу для втілення технологій майбутнього. Оновлення для електричного спорткара постачає компанія Ameria AG: система безконтактного керування центральною консоллю.

З 2021 року Wunderkind Invest GmbH разом з високотехнологічним інвестором Арміном Полем працює над електричним DeLorean DMC-12. Одиничний автомобіль, який отримав назву e-Lorean, слугує інноваційним транспортним засобом для презентацій своїх партнерів.

Серед них – виробник електронних транспортних засобів E-Works Mobility, який електрифікував класичний автомобіль. e-Lorean недавно пройшов додатковий фейсліфтинг від свого італійського творця Джорджетто Джуджаро і тепер готовий перенести наступні технології в майбутнє. Новий тип системи управління забезпечує безконтактну роботу з інтерфейсом користувача автомобіля.

Технологія, що використовується, походить від Ameria AG, світового лідера на ринку інтегрованого управління жестами. Це одна з дванадцяти портфельних компаній Wunderkind Invest. Технологія працює за допомогою датчиків, які покривають тривимірний простір перед екраном. Це дає змогу керувати екранами різних виробників зі змінними розмірами.

Завдяки управлінню відкривається портал в метапростір. Безконтактні дисплеї дозволяють компаніям створювати нові види клієнтського досвіду та взаємодії. Керування жестами вже використовується в роздрібній торгівлі, на ярмарках і в точках продажу, а віднедавна і в автомобілях, таких як e-Lorean.

Тут воно дозволяє керувати центральною консоллю без необхідності нахилятися до екрану. Безконтактні автомобільні дисплеї також підходять для розваг під час руху та під час очікування на зарядці. Позитивний побічний ефект: дисплеї залишаються чистими, що може бути корисним не тільки для терміналів замовлення в ресторанах швидкого харчування, але і для спільного використання автомобілів або, в майбутньому, для роботизованих таксі.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.