Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ілон Маск випустив у відповідь на серветку Apple кібер-свисток за $50

Ілон Маск анонсував свисток під назвою Cyberwhistle із дизайном ще не представленого автомобіля Cybertruck. Він виготовлений із медичної нержавіючої сталі та був доступний в обмеженій кількості.

Вартість свистка становила $50. Попри це всю партію розібрали практично миттєво. Тепер можна зустріти безліч пропозицій з накрученою в багато разів ціною.

Маск у Twitter не забув згадати анонсовану два місяці тому серветку Apple, яку оцінили у $19. Бізнесмен пропонує користувачам не витрачати гроші на Apple Cloth і придбати замість серветки новий кіберсвисток.

Джерело: hi-tech.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.