Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 13.07.2023

Ілон Маск дав добро на створення компанії xAI для розробки штучного інтелекту

Технологічний мільярдер Ілон Маск має великі амбіції щодо власної компанії з розробки штучного інтелекту, за допомогою якого він намагається “зрозуміти справжню природу Всесвіту”. Про це Маск заявив на офіційному запуску компанії під назвою xAI в середу. Про заснування компанії було оголошено кілька місяців тому – тоді Маск просив про піврічну паузу в розробці штучного інтелекту, посилаючись на можливі неконтрольовані ризики для безпеки.

Заповзятливий бізнесмен свого часу брав участь у створенні стартапу OpenAI, який, серед іншого, розробив популярний АІ-чат-бот ChatGPT. Однак згодом він посварився з іншими співзасновниками і став жорстким критиком. ChatGPT вміє будувати речення на рівні людини і спричинив нинішній ажіотаж навколо штучного інтелекту. Водночас, програма, яка навчалася на величезних обсягах даних, може видавати абсолютно невірну інформацію, оскільки вона переважно оцінює слово за словом, як речення може продовжуватися – і правдоподібність іноді відступає на другий план.

Ілон Маск обіймає посаду генерального директора

Ілон Маск сам очолить xAI, повідомляється на сайті компанії. Він вже очолює компанію з виробництва електромобілів Tesla і космічну компанію SpaceX. Маск також очолював тунельний стартап Boring Company, а також компанію Neuralink, яка хоче з’єднати людський мозок з комп’ютерами за допомогою імплантатів. Він пішов у відставку з посади керівника сервісу коротких повідомлень Twitter, але продовжує відігравати важливу роль як власник.

Крім Маска, першими співробітниками xAI були представлені одинадцятеро людей, які раніше працювали, зокрема, в Google.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.