Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ілон Маск – «Робот-гуманоїд Tesla Bot вирішить проблему нестачі робочої сили, він замінить робітників на виробництві»

Ілон Маск повідомив про Tesla Bot, новий проект зі створення гуманоїдних роботів Tesla, він сказав, що, на його думку, робот може вирішити проблему нестачі робочої сили, але не назвав жодних термінів.

Раніше Маск оголосив про плани зі створення Tesla Bot, робота-гуманоїда, оснащеного штучним інтелектом, призначеного для виконання стандартних завдань, що повторюються.

 

Спочатку це прозвучало як черговий жарт Маска, але потім стало ясно, це справжній проект, і Tesla вже почала для нього наймати співробітників.

Під час конференції Wall Street Journal Маска попросили розповісти останню інформацію про проект Tesla Bot.

Він відповів, – «Я думаю, що за допомогою автопілота та повного самоуправління ми створюємо найбільш просунутий практичний ШІ для навігації в реальному світі, і ви також можете думати про Tesla як про найбільшу у світі компанію з виробництва розумних роботів.Автомобіль нагадує робота на 4-х колесах. Ймовірно, ми можемо взяти ту ж саму технологію і поставити робота-гуманоїда, і він буде корисним. По суті, щоб мати гуманоїдну частину, нам потрібно розробити деякі настроювані приводи та датчики – і використовувати Tesla Full Self-Driving та Autopilot або, взагалі кажучи, реальний навігаційний ШІ в гуманоїдному роботі».

 

Генеральний директор Tesla сказав, що вважає це важливим проектом, але він не має чітких термінів його виконання, – «Я думаю, що це може бути дуже важливо. Я точно не знаю, коли ми зможемо це зробити, але ми зробимо».

У контексті нинішньої нестачі робочої сили Маск сказав, – «Tesla Bot може бути рішенням. Він може згодом повністю замінити людську працю. Основа економіки – праця. Основне обладнання – це по суті дистильована праця. Людей не вистачає. Я можу наголосити на цьому. Людей не вистачає. Я вважаю, що одна з найбільших загроз для цивілізації – це низька народжуваність, що стрімко падає».Джерело: building-tech.org

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.