Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ілон Маск: Tesla Cybertruck зможе «нетривалий час служити човном»

За словами Ілона Маска, Tesla Cybertruck буде «достатньо водонепроникним, щоб ненадовго служити човном».

Керівник Tesla написав у Twitter, що довгоочікуваний Cybertruck повинен подорожувати від «Starbase до South Padre Island, для чого потрібно перетнути канал». Starbase є домом SpaceX у Техасі. Таким чином, Маск вважає, що пікап матиме можливість перетинати річки, озера та «навіть моря, які не надто бурхливі».

Це не перший раз, коли Маск стверджує, що один із його автомобілів водонепроникний. Ще в 2016 році він написав у Twitter, що «ми не рекомендуємо цього, але Model S досить добре плаває, щоб перетворити його на човен на короткий період часу. Тягу створюють обертання коліс».

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.