Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 29.03.2023

Індуктивна зарядка для модернізації: кінець заплутаним кабелям

Бездротова зарядка є стандартом для смартфонів та електричних зубних щіток. Тепер ця технологія також доступна як рішення для модернізації електромобілів. Компанії E-Line і Witricity планують запустити свою технологію індуктивної зарядки на європейському ринку наступного року, спочатку для VW ID.4. Інші моделі VW Group, в тому числі Porsche Taycan, також отримають цю технологію.

Компанії не надають технічних деталей; в принципі, індуктивний зарядний пристрій складається з настінної коробки, базової пластини з “передавачем” і “приймачем” на днищі автомобіля. Ціна невідома, але, ймовірно, вона буде в середньому чотиризначному діапазоні в Євро.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.