Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Інтернет-гігант Google починає торгівлю автомобілями

Для більшості приватних клієнтів покупка автомобіля починається в Інтернеті. Там дилери та приватні особи представляють велику кількість нових і вживаних автомобілів через різні інтернет-платформи, які дають змогу фільтрувати авто за різними критеріями. Бензиновий позашляховик з пробігом 150 тисяч кілометрів, віком менше десяти років, синього або сріблястого кольору, з підігрівом сидінь і системою гучного зв’язку? Немає проблем – пошук можна налаштувати досить детально.

Пошук за ключовим словом

Тож нас не повинно дивувати, що інтернет-гігант Google хоче взяти участь у цій грі. Зрештою, «пошук речей в Інтернеті» є основною компетенцією американської компанії в загальному сприйнятті, яке тепер навіть проявляється у новоствореному дієслові «гуглити». Зараз у США запущено функцію, яка дозволяє зацікавленим сторонам знаходити відповідну рекламу безпосередньо через пошук Google за певними ключовими словами.  Натиснувши на ці результати пошуку, ви перейдете на сторінку з інформацією про автомобіль продавця, де ви зможете зв’язатися з ним безпосередньо.

Однак, якщо ви хочете отримати вигоду від цього як продавець авто, вам доведеться проявити активність та зареєструватися. Потім Google надає інтерфейс, через який необхідно передати певний набір даних для кожного автомобіля. Він включає в себе рік виробництва, назву моделі, пробіг і сегмент.

Наразі послуга доступна лише в Сполучених Штатах, лише для комерційних дилерів і лише для вживаних автомобілів і пікапів. Комерційні транспортні засоби, мобільні будинки, човни, мотоцикли тощо наразі не включені. Однак планується експансія на ринки за межі США.

Таким чином Google опосередковано входить у бізнес вживаних автомобілів. У майбутньому роздрібні торговці будуть вводити свої пропозиції в інтерфейс даних інтернет-гіганта, щоб потім вони могли відображатися безпосередньо як реклама за відповідними пошуковими запитами. 

До речі, сервіс не є безкоштовним для роздрібних торговців. Ціни змінюються на основі різних параметрів, як і у випадку з рекламою інших товарів, які видаються пошуковою системою як окремі пропозиції. Показники кліків або розмір конкурентного середовища відіграють тут ключову роль.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.