Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Інформаційно-розважальна система Porsche: дооснащення для більшої кількості моделей

На автомобілях Porsche їздять десятиліттями. За бажанням можна також їздити на старіших моделях з новітніми інформаційно-розважальними технологіями. Porsche розширює асортимент оновлень інформаційно-розважальної системи для старих моделей.

Модернізовані блоки PCCM-Plus з сенсорним екраном, радіо DAB-Plus, бортовим комп’ютером і 3D-навігацією доступні для шостого покоління 997 911 2005-2008 років випуску, ранніх Boxster і Cayman покоління 987 2005-2008 років випуску, а також першого Cayenne 2003-2008 років випуску.

Блок замінює заводську PCM-систему в 2-DIN-формфакторі і орієнтований на неї візуально і тактильно. Ціна пристрою становить 1 520 євро плюс додаткова оплата за картографічний матеріал та встановлення.

Porsche пропонує модернізацію інформаційно-розважальних систем для старих автомобілів вже близько двох років. На додаток до варіанту PCCM Plus для гнізда 2 DIN, який зараз більш широко використовується, також доступна система PCCM для одинарних гнізд. Вона підходить для моделей 911, починаючи з 1960-х років і до серії 996, а також для Boxster серії 986 і ранніх передньо- і середньомоторних автомобілів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.