Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Інформація про інструкторів автошкіл з’явилася у вільному доступі

Заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий повідомив про відкриття додаткових даних про автошколи. Зокрема, Головний сервісний центр МВС відкрив доступ до інформації про транспортні засоби та інструкторів автошкіл.

Потенційний учень зможе отримати повну інформацію про те, на якому транспортному засобі здійснюватиметься практична підготовка, а також про фахівців, які працюють у кожній конкретній автошколі. Це дасть змогу зробити вибір більш усвідомленим. Кожен учень заздалегідь знатиме на що розраховувати під час навчання. Більше ніяких сюрпризів.

Джерело: www.autocentre.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.