Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Історичне рукостискання: VW і Ford підтверджують партнерство

Олівер Блюм і Джим Фарлі, керівники VW і Ford, на зустрічі заявили про партнерство своїх компаній у сфері комерційних автомобілів та електрифікації.

Volkswagen і Ford хочуть продовжити співпрацю. Про це домовилися керівники компаній Олівер Блюм і Джим Фарлі під час особистої зустрічі, про що VW повідомив у Twitter. Перші проекти вже реалізуються: Ford Tourneo Connect, наприклад, базується на VW Caddy, а новий VW Amarok має спільну платформу з Ford Ranger. Наступник нинішнього VW Transporter T6.1 не лише базуватиметься на Ford E-Transit, але й сходитиме з тієї ж виробничої лінії на заводі Ford у Туреччині.

Натомість новий Ford Explorer, середньорозмірний п’ятимісний кросовер, базуватиметься на MEB VW, конкуруватиме з ID.4 і буде вироблятися на заводі Ford у Кельні.

Подальші спільні інновації

За словами представників VW, метою співпраці є покращення клієнтського досвіду та економічна ефективність. Олівер Блюм висловив упевненість: “Приємно бачити, що партнерство з Ford розвивається, а взаємовигідний підхід нашого альянсу все більше окупається”.

Джим Фарлі також написав у Twitter: “Наша співпраця з #VWGroup прискорить успіх нашого плану Ford+ та надасть нам значні переваги в обслуговуванні наших європейських клієнтів. Я був радий зустрітися з Олівером і обговорити наші плани щодо подальших спільних інновацій”.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.