Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 15.07.2023

10 запитань, які варто поставити собі для піврічного перезавантаження

Серед літньої спеки легко випустити з уваги один простий факт – половина 2023 року вже позаду. Одне лише нагадування про цю істину може вселити страх у серця деяких підприємців, які розпочали 2023 рік, сповнені цілей та ентузіазму, але з плином місяців почали віддалятися від своїх цілей.

Проте січень не має монополії на нові починання. Середина року – найкращий час для того, щоб проаналізувати свій прогрес, переглянути своє бачення 2023 року та підтвердити прихильність оновленим цілям. Зрештою, півроку пролетіли, але у вас є ще півроку, щоб змінити своє життя на краще.

Як стати на шлях, щоб провести останнє півріччя чудово? Різноманітні коучі, терапевти та різноманітні організаційні гуру пропонують різні варіанти “перезавантаження в середині року”. Переглянувши їхні веб-сайти та статті, ми склали список з 10 питань, які спонукають до роздумів і допоможуть вам підбити підсумки року та спланувати, як отримати максимум користі від другої половини 2023 року.

1. Що найкраще сталося зі мною за кожен місяць цього року?

Легше коригувати свої цілі з місця сили і радості, ніж з місця невдач і розчарувань. “Я думаю, що ми можемо зосередитися на тому, чого ще не зробили, але варто проаналізувати кожен місяць 2023 року і вибрати те, що було хорошим, що ви зробили і в чому досягли успіху”, – радить лайф-коуч Наталі Тріс для Stylist. “Рефлексія дійсно може допомогти вам зрозуміти, що вам більше не підходить, які цілі не призначені для вас, і куди рухатися далі”.

2. Що ви хочете припинити робити протягом наступних шести місяців?

Фокус, як нагадував нам Стів Джобс, полягає в тому, щоб сказати “ні”. Чим більше речей, які не працюють на вас, ви зможете викреслити зі свого життя, тим більше часу та енергії ви матимете для того, що працює.

3. Які звички мені потрібно виробити, щоб досягти моїх цілей на рік?

Різниця між мрією і метою – це просто детальний план. “Якими б не були ваші цілі, вам доведеться виробити звички, які допоможуть їх досягти, – розповідає коуч Нуна Нафусі для Stylist. “Не забувайте розбивати їх на частини. Маленькі кроки легше засвоюються, але в підсумку складаються в щось більше”.

4. Які маленькі дії я можу зробити прямо зараз, щоб наблизитися до своїх цілей?

“Негайно вжити заходів щодо чогось, що виникло” під час перезавантаження, – радить коуч-підприємець Тоня Кендрік, яка наводить приклад: “Я зрозуміла, що витрачаю (марную!) занадто багато часу на соціальні мережі та перевірку електронної пошти. Тому я встановила розширення для Chrome, щоб обмежити кількість часу, який я витрачаю на ці дії”.

5. Що стало причиною затримок у досягненні моїх цілей?

Складати графік і планувати свій шлях вперед – це чудово, але це не принесе вам багато користі, якщо ви також не визначите і не усунете всі перешкоди, які заважають вам досягти ваших цілей.

6. Чи є якісь пункти з мого списку, які я можу викреслити прямо зараз?

Ваша “купа невиконаних справ” – це стос дрібних, вічно відкладених справ, які накопичуються в кутку вашого столу і у вашому галасливому мозку. Замість того, щоб дозволити довгоочікуваному візиту до дантиста або отупляючому бізнес-адмініструванню переслідувати вас протягом наступних шести місяців, чому б не викреслити їх зі свого списку зараз?

7. За що я найбільше вдячний цьому року?

“Ви можете зробити свій список настільки повним і широким, наскільки хочете. Знайдіть хвилинку, щоб переглянути свій список і подивитися, чи є в ньому якісь спільні теми або ідеї, адже це може бути вказівкою на те, куди спрямувати свою енергію на решту року”, – розповідає Stylist психотерапевт Елоїза Скіннер.

8. Як я хочу почуватися в кінці цього року?

Це питання чудово підходить для більш візуальних і практичних типів, і його можна знайти на сайті An Organised Life: “Надихніться тим, як ви хочете, щоб виглядало і відчувалося ваше життя, створивши візію або дошку настрою на решту [року] … Почніть з концепції – це може бути слово, на якому ви хочете зосередитися, проект або ключові сфери вашого життя (сім’я, фізичні вправи, догляд за собою або подорожі) – і почніть творчо підходити до справи. Мудборд також може допомогти мотивувати вас знову взятися за проєкти, які, можливо, були відкладені на потім”.

9. Чого я навчився за цей рік?

Перезавантаження в середині року – ідеальний час, щоб переглянути та закріпити свої знання за рік, обміркувавши та записавши отримані уроки. І якщо ви приділяли навчанню недостатньо часу, це також ідеальний час, щоб знову взятися за самовдосконалення і скласти план, як додати у своє життя більше читання, роздумів, навчання та всебічного розвитку.

10. Як я почуватимусь наприкінці цього року, якщо продовжуватиму віддалятися, а не наближатися до досягнення своїх цілей?

Потрібен невеликий мотиваційний поштовх, щоб завершити перезавантаження в середині року? Тоді використовуйте це запитання, щоб змусити себе уявити, наскільки ви будете розчаровані, якщо не візьметеся за справу і не досягнете своїх цілей.

Шість місяців – чималий проміжок часу. Це може вас засмутити, якщо ви вважаєте, що провели першу половину 2023 року не так продуктивно, як хотіли б, але це також і підбадьорює. У вас ще є багато часу, щоб вичавити з цього року більше радості та досягнень. Просто переконайтеся, що ви використаєте його максимально ефективно, зробивши паузу і обміркувавши, як саме ви хотіли б зустріти решту 2023 року.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.