Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

10 порад для пошуку, боротьби та перемоги в ключових битвах у вашому бізнесі

Мартін Цвіллінг: “У бізнесі ви ніколи не зможете виграти кожну битву, але ви повинні вигравати критичні битви для власного довголіття та успіху вашого бізнесу. Правильний вибір – це більше половини успіху. З мого досвіду роботи бізнес-консультантом, я бачу, що багато людей витрачають більшу частину свого часу на неправильні проблеми, як правило, через его, щоденний тиск або емоції. Ви повинні щодня перерозподіляти пріоритети.”

Наприклад, колись у мене був бізнес-партнер, який любив допомагати своїм колегам, що є позитивною рисою, поки він не зміг вчасно виконати свої власні зобов’язання, і його кар’єра опинилася під загрозою. Як власнику бізнесу, мені самому довелося навчитися покладатися на досвідчених партнерів, а не втручатися і намагатися вирішити кожне бізнес-завдання самостійно, від збору коштів до соціальних мереж.

Ось короткий виклад моїх рекомендацій щодо вибору правильних битв у бізнес-середовищі, а також щодо того, як найбільш ефективно боротися з викликами для задоволення та зростання:

1.    Ставте особисті цілі та приймайте власні рішення. 

Слухайте інших і цінуйте їхню думку, але не дозволяйте їм приймати рішення за вас. Дотримуйтесь власних інтересів та бізнес-інсайтів, щоб підвищити задоволеність та довгостроковий успіх. Створіть особистий бізнес-план, з проміжними етапами для власного відстеження, і відзначайте кожен виконаний крок.

2.    Допомагайте іншим, хто має потенціал допомогти вам. 

Допомагаючи іншим, ви будете вчитися на їхніх помилках і значно підвищите їхню зацікавленість у тому, щоб допомогти вам у відповідь. Обидва ці результати збільшать ваші шанси на успіх при прийнятті наступного рішення і кроку вперед. Крім того, допомагаючи іншим, ви отримаєте досвід, який знадобиться вам в інших сферах бізнесу.

3.    Оточуйте себе людьми, які розумніші за вас. 

Ніхто з нас не може бути експертом у всіх дисциплінах, необхідних у будь-якій справі. Будуйте стосунки з людьми, які володіють додатковими навичками, а не з тими, хто “так”, або просто з друзями та родичами. Тоді ви зможете отримати кращі рекомендації та дізнатися більше, щоб перемагати у складних питаннях, з якими ми всі стикаємося в бізнесі.

4.    Станьте активним слухачем і ставте більше запитань. 

Ви не можете нічому навчитися, розмовляючи, тому намагайтеся більше слухати і запитувати. Ретельно обирайте теми для баталій, оскільки справжній аналіз вимагає зосередженості, а це необхідно для прийняття правильних рішень і досягнення позитивних результатів. Обов’язково уважно спостерігайте за мовою тіла інших, щоб отримати більше інформації.

5.    Ретельно плануйте свій час, щоб працювати над правильною проблемою. 

Через щоденний тиск бізнесу я бачу, що багато професіоналів витрачають свій час на питання дня, а не на питання, важливі для їхнього майбутнього. Результатом є відсутність рішення або погане планування, що призводить до особистої невдачі у вирішенні пріоритетних питань. Управління часом є основним ключем до успіху в бізнесі.

6.    Не дозволяйте прокрастинації залишати вас застряглими і розчарованими. 

Вирішуйте в першу чергу ті проблеми, які є найбільш важливими для вас, а не намагайтеся вирішити кожну проблему або задовольнити когось іншого. Доведіть це питання до кінця і прийміть рішення. Будь-яке рішення краще, ніж відсутність рішення, і воно залишить вам задоволення від руху вперед.

7.    Робіть висновки з кожної невдачі, якою б маленькою вона не була. 

Все вивчене – це успіх і крок вперед, тому зберігайте позитивну перспективу. Те, наскільки добре ви справляєтеся з невизначеністю, долаючи перешкоди і встаючи після падіння, визначатиме вашу здатність перемагати в довгостроковій перспективі. Обирайте битви, які мають цінність у цьому контексті.

8.    Не дозволяйте страху невдачі змусити вас поступитися своїми цінностями. 

Використовуйте свою пристрасть до позитивних результатів і впевненість у своїх силах для подолання природного страху перед невдачею, підходячи до будь-якого нового виклику. Використовуйте ресурси підтримки та доступ до коучингу для зміцнення свого мислення та особистих цінностей і не відступайте передчасно.

9.    Ніколи не ставайте жертвою бізнес-виклику. 

У бізнесі немає права на успіх, тому єдиний спосіб перемогти – це взяти на себе повну відповідальність за свої дії та рішення. Легко звинувачувати економіку або когось іншого у ваших труднощах, але ви повинні зрозуміти, що завжди є більш позитивні альтернативи, які ви можете знайти.

10. Шукайте інноваційні альтернативи, які ще ніколи не були випробувані. 

Люди, які досягли успіху в бізнесі, визнають, що все піддається змінам та інноваціям, і абсолютних речей дуже мало. Зробіть так, щоб пошук унікального рішення, якого ще ніхто не бачив і не пробував, приносив вам задоволення. Ви стаєте переможцем, коли перехитрите своїх конкурентів.

На мій погляд, світ бізнесу рухається все швидше і швидше, що робить можливості для вашого успіху ще більшими. Не дозволяйте власній наполегливості ослабнути перед будь-якими критичними викликами та мріями, які стоять перед вами зараз або з якими ви зіткнетеся незабаром. Нам потрібен ваш успіх, щоб підживлювати наш власний. Зробіть кожен виклик безпрограшним.

Автор: Мартін Цвіллінг, джерело: Inc.vom

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.