Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

10 корисних для кар’єри умінь, які можна набути під час подорожей


Подорож – це можливість побачити нові місця, знайомство з новими людьми, знайомство з іншими традиціями. А ще, подорожуючи, ми можемо набути нових навичок, які допоможуть нам побудувати успішну кар’єру. Сама поїздка або подорож вимагає планування, організації та багатьох інших важливих моментів, які також необхідні в роботі. Якщо ви збираєтеся поліпшити кар’єру, ось десять навичок, які ви можете розвинути подорожуючи

1. Тайм-менеджмент

Подорожі вчать вас, як ефективно управляти часом. Це ідеальна майстерність для вашої роботи. Під час поїздки ви розумієте не тільки те, які завдання потрібно зробити вчасно, але і як розставити пріоритети, встановити найбільш бажані цілі і розслабитися в той же час. Якщо ви подорожуєте, ви знаєте, як важливо планувати свій час правильно, щоб мати можливість ознайомитися з новим містом. Тайм-менеджмент є необхідною навичкою, адже так?

2. Творчість

Важко бути творчим, якщо ви не подорожуєте. Зустрічаючи різних людей, слухаючи різні думки, відвідуючи різні місця, а також зміна ваших поглядів на світ може допомогти розвинути вам свою уяву і збагатити свій спосіб мислення, додавши нові аспекти. Подорожі – це можливість дізнаватися щось нове, цікаве і неймовірне про звичайні речі. Подорожі розвивають ваш креатив, що може бути відмінним доповненням до вашої роботи. Подорожі оновлюють ваш розум і тоді ви повертаєтеся до роботи з безліччю нових ідей.

3. Організаторські навички

Подорож вимагає дуже чіткої організації та планування. Ви повинні спланувати спосіб пересування, бюджет, безпеку, розваги, місце проживання і т.д. Відсутність планування може призвести до серйозних проблем. Якщо ви забули взяти карту, ви можете заблукати. Якщо ви керуєте бюджетом неправильно, ви ризикуєте опинитися без грошей в незнайомому місці, що на деякий час створить великі труднощі. Тому подорож – це хороший спосіб освоїти організаторські навички, що безумовно допоможе вам у роботі.

4. Співпраця

Співпраця має велике значення для будь-якого виду роботи. Ви хочете бути цінним членом успішної команди? Тоді більше подорожуйте, це допоможе вам розвинути навички співпрацювати з іншими людьми. Зазвичай ми подорожуємо разом з сім’єю або в компанії друзів, і тоді ми робимо все, щоб важливі рішення приймати разом, так що ми повинні навчитися працювати в команді. Подорож – це прекрасна можливість розвивати себе в якості члена команди.

5. Прийняття рішень

Вам іноді важко зробити правильне і швидке рішення? Спочатку вам необхідно розставити пріоритети цілей, потім подумати, що потрібно зробити, щоб досягти їх, і вибрати бажаний і прийнятний для вас варіант. Подорож допоможе вам зробити це швидко і легко. У вас просто немає часу на коливання. Ви навчитеся думати швидше і приймати правильні рішення швидше.

10 корисних для кар'єри умінь, які можна придбати під час подорожей

6. Стресові ситуації

У вас багато стресових ситуацій під час поїздки. Ви зустрічаєте нових людей, не знаєте мови, тому вам не уникнути стресових ситуацій. Ви можете зустріти грубих людей, у вас можуть вкрасти гаманець, або ви можете щось загубити. Тим не менш, ви намагаєтеся не зациклюватися на цих неприємних ситуаціях, а отримувати задоволення від подорожі. Цей навик може допомогти вам знайти більш приємні й веселі способи впоратися зі стресом на роботі.

7. Мови

Якщо ви багато подорожуєте, ви, напевно, знаєте багато мов. Навіть, якщо ви володієте ними на розмовному рівні, це все одно відмінний досвід. Подорожі допомагають вивчити нову мову, у всякому разі на базовому рівні. Співробітники, які знають кілька мов завжди користуються повагою і є цінними кадрами. Вивчення іноземної мови в домашніх умовах не дасть вам повного уявлення про неї, ви можете вільно розмовляти, якщо ви спілкуєтеся з носіями мови щодня.

8. Соціальні навички

Під час подорожей ви проводите багато часу спілкуючись з туристами і з місцевими жителями. Таким чином, ви розвиваєте свої соціальні навички, які сприяють поліпшенню вашої кар’єри без великих зусиль. Дослідження показують, що люди, які мають соціальні навички отримують підвищення по службі набагато швидше інших. Це звучить як хороший привід, щоб організувати коротку подорож на вихідних.

9. Візуальні навички

Подорож допоможе вам краще візуалізувати свої мрії та цілі, та покращити навички візуалізації загалом. Подорож розвиває уяву і пам’ять. Ми часто уявляємо собі давні часи, коли відвідуємо історичні місця і милуємося історичними пам’ятниками. Кожному з нас не завадять навички візуалізації не залежно від того, яку роботу ми робимо.

10. Адаптація

Адаптація – одна з найбільш складних і необхідних навичок, якої вчить нас подорож. Хочете ви того чи ні, але ви повинні вміти адаптуватися до нового місця і до нової культури. Ви не можете встановлювати свої власні правила, тому що ви не в себе вдома. Досвідчені мандрівники можуть легко адаптуватися до будь-яких несподіваних обставин. Якщо справа стосується робочого місця, нам часто доводиться адаптуватися до нього теж.

Ці навички мають вирішальне значення для вашої кар’єри, але це не означає, що ви повинні працювати і вчитися, щоб оволодіти ними. Забудьте про купу розумних і нудних книг і почніть подорожувати по всьому світу. Відвідайте нові міста і країни, поспілкуйтеся з місцевими жителями і розвивайте себе отримуючи досвід, який знадобиться вам як цінному працівнику. Які інші навички, корисні для кар’єри ви придбали під час подорожі?

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.