Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Сіла батарейка: 10 ознак того, що вам треба у відпустку


Здається, що робочий день триває 24 години, ви спите 8 годин, але не висипаєтеся, ночами сняться кошмари, колеги дратують, клієнти викликають гнів … Вочевидь – це хронічна втома. Організму терміново потрібне перезавантаження у вигляді відпустки.

Експерти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна визначили 10 ознак того, що вам терміново потрібен відпочинок.

1. Втома.

Вже зранку ви відчуваєте себе розбитим, втомленим, невиспаним, хоча проспали належні 7-8 годин. Понеділок нагадує п’ятницю – вихідних не вистачає, хоча ви відсипалися і «лежали», а не ходили у похід або сплав по гірській річці. Список справ викликає тугу і відчай, хоча його обсяг не змінювався останні 2-3 тижні. Удома ви відразу біжите до холодильника, а після завалюють спати, про книжки, кіно або спілкування з друзями не може бути й мови. Загальний занепад сил і апатія – характерні симптоми того, що ви вкрай запрацювались.

2. Безсоння.

Організм хоче відпочивати, але не може. До глибокої ночі ви рахуєте овець, а вранці ледве встаєте по будильнику, при цьому відчуваєте себе розбитим і невиспаним.

3. Безпричинна тривога.

У вас раптом з’являються думки про те, що вас можуть звільнити, пограбувати у провулку, обрахувати у магазині. Раніше у вас ніколи не було таких переживань, а ось тепер, коли нервова система виснажена, вас часто відвідують тривожні думки.

4. Проблеми з апетитом.

Ви то безперестанку щось гризете, то весь день не відчуваєте голоду. Ваш раціон сильно змінився: ви налягає на солодке, підсвідомо активуючи «гормон радості».

5. Неможливість зосередитися.

Ви витрачаєте половину свого робочого дня для того, щоб зрозуміти, навіщо взагалі ви тут. А коли розумієте, не можете пропрацювати і п’яти хвилин без того, щоб не заглянути у соцмережі, перевірити пошту або зайнятися ще чимось. А ось роботу робите абияк: у звіті купа помилок, у листуванні з партнерами – смішні одруківки, у робочому емейл – пропущені букви і слова. Швидше за все, причина неуважності – у накопиченій втомі.

6. Невиправдана дратівливість.

Ви готові накинутися на колег за кожну дрібницю або навіть без причини, ваші домашні називають вас тираном, ви почали зриватися на пасажирах у громадському транспорті і людей в черзі до каси у супермаркеті.

7. Постійне бажання усамітнитися.

Вам фізично складно контактувати з людьми, єдине, про що ви мрієте, – щоб усі залишили вас у спокої. Ви не бажаєте нічого знати про проблеми оточуючих, ви повністю зосереджені на собі. Ви не здатні ні співпереживати, ні допомагати, ні співчувати.

8. Відсутність радості.

Ті речі, які ще вчора приносили задоволення і радість, сьогодні викликають у вас байдужість. Вам здається, що ніщо в світі не варте вашої посмішки. Про що б ви не подумали, про кого б не говорили – на будь-яку тему ви висловлюєтесь негативно. Ви відмовляєтеся помічати в людях і подіях позитивні сторони.

9. Безлад.

Ви не можете змусити себе зайнятися прибиранням в будинку, та й на робочому місці у вас повний розгардіяш.

10. Повна відсутність мотивації та амбіцій.

Вам все одно, чи буде робота над новим проектом цікавою, захоплюючою, чи принесе вона хороші дивіденди компанії, чи буде важливою особисто для вас. Більш того, вам абсолютно байдуже, що робота над цим проектом може стати шляхом до підвищення. Вас не мотивують навіть гроші, не кажучи вже про кар’єрні перспективи.

Якщо ви знайшли у себе хоча б половину цих ознак – терміново у відпустку!

До речі, дані опитування hh.ua показали, що 72% респондентів відзначили літо як найтиповіший сезон для відпочинку та відпусток. 12% опитаних зазвичай відпочивають від роботи навесні, і приблизно стільки ж (11%) – восени. І всього лише 5% зазвичай беруть відпустку взимку.

Джерело: hh.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.