Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

10 переломних моментів з найближчого майбутнього технологій


Всесвітній економічний форум Global Agenda Council провів опитування 800 фахівців з області високих технологій і склав список прогнозів найяскравіших змін в індустрії, які відбудуться до 2030 року.

2018 рік – 90% людей отримають безлімітне сховище даних

У майбутньому люди перестануть видаляти файли для звільнення місця на диску. Вже зараз Google дає можливість зберігати відео і фото в необмеженій кількості, але із стисненням. За 60 доларів в рік на серверах Amazon можна зберігати будь-які файли в безлімітному обсязі.

2018 рік - 90% людей отримають безлімітне сховище даних

Головна передумова до цієї зміни – зниження вартості одного гігабайта пам’яті в жорстких дисках. Натомість на безлімітне хмарне сховище компанії запропонують переглядати рекламу або платити гроші з передплати..

2021 рік – перший роботизований фармацевт

2021 рік - перший роботизований фармацевт

Роботи активно замінюють людей у виробничій промисловості. Згодом машини замінять обслуговуючий персонал, продавців та інших працівників подібного роду. Так, фахівці припустили, що у 2021 році з’явиться роботизований фармацевт.

2022 рік – до інтернету підключиться 1 трильйон датчиків

2022 рік - до інтернету підключиться 1 трильйон датчиків

Вартість «розумних» датчиків і сенсорів падає з кожним днем. Фахівці вважають, що незабаром весь одяг буде «виходити» в інтернет. Маленькі пристрої, підключені до єдиної мережевої системі, дозволять повністю вивчити навколишнє середовище – температуру, атмосферний тиск, забрудненість повітря і так далі.

2022 рік – з’явиться перша машина, надрукована на 3D-принтері

2022 рік - з'явиться перша машина, надрукована на 3D-принтері

Технологія 3D-друку розвивається – з’являються нові пристрої і матеріали для друку, тепер це не тільки пластик. Audi вже показала концепт автомобіля, виробленого з використанням адитивних процесів – пошарове накладення матеріалу. У 2022 році ми побачимо в продажу першу таку машину.

2023 рік – 10% окулярів будуть підключені до інтернету

2023 рік - 10% окулярів будуть підключені до інтернету

Респонденти вважають, що через 5 років окуляри отримають нові функції. Вони отримають доступ до інтернет-додатків для роботи з доповненою та віртуальною реальністю. З’явиться спеціальна система відстеження очей – руки не братимуть участі в управлінні інтерфейсом.

2023 рік – 90% людей отримають кишеньковий суперкомп’ютер

2023 рік - 90% людей отримають кишеньковий суперкомп'ютер

Люди використовують смартфони частіше, ніж ПК. Мобільний інтернет-трафік вже обійшов за обсягом комп’ютерний і зростання не сповільнюється. До 2023 року продуктивність мобільних пристроїв досягне рівня сучасних суперкомп’ютерів. А 90% населення буде підключатися до інтернету через смартфони.

2024 рік – перша пересадка печінки, виготовленої на 3D-принтері

2024 рік - перша пересадка печінки, виготовленої на 3D-принтері

3D-принтери використовують для створення частин людини – кісток та імплантатів органів. Лікарі вже провели операцію з пересадки частини грудної клітини й інших кісток. До 2024 року біодрук досягне того рівня, коли на принтерах будуть створювати штучну печінку та інші життєво важливі органи.

2025 рік – телефон-імплантат з’явиться в продажу

2025 рік - телефон-імплантат з'явиться в продажу

80% опитаних фахівців прогнозували, що протягом найближчих 7 років з’явиться перший імплантований мобільний телефон. Пристрій зможе більш точно відслідковувати показники здоров’я людини. Одночасно з цим користувачі зможуть спілкуватися один з одним голосом або силою думки.

2025 рік – сервіси оренди автомобілів будуть популярнішими приватного транспорту

2025 рік - сервіси оренди автомобілів будуть популярнішими приватного транспорту

67% фахівців прогнозує зростання популярності сервісів для оренди автомобілів в майбутньому. Уже в 2025 році велика частина поїздок в світі буде проводитися на орендованих авто, а приватний транспорт подорожчає в експлуатації. Це змусить виробників машин переглянути свої бізнес-моделі.

2026 рік – перший штучний інтелект увійде до ради директорів

2026 рік - перший штучний інтелект увійде до ради директорів

ІІ дозволяє автоматизувати багато процесів – аналіз, обробка інформації, аналітика. Програма навіть зможе приймати рішення, спираючись на попередній досвід компанії. Це також дозволить знизити рівень впливу емоцій при вирішенні важливих завдань.

Підсумки

Спостерігається тенденція масового проникнення інтернету в життя людей. Одяг, побутові предмети, прилади, сенсори – все підключається до глобальної мережі. Прискориться розвиток технологій 3D-друку – 5% проданих товарів буде вироблятися по аддитивному процесу. Роботи замінять не тільки обслуговуючий персонал, але й високопоставлених працівників і навіть директорів.

Джерело: hi-tech.mail.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.