Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

1000 км без підзарядки, розгін від 0 до 100 км/год за 4 с та Huawei HarmonyOS. Гібридний кросовер Aito M5 показали на живих фото

Це гібрид, який може їхати виключно в електричному режимі

Компанії Seres та Huawei провели повноцінну презентацію нового бренду електромобілів Aito (Adding Intelligence to Auto), першою моделлю якого є кросовер Aito M5.

Раніше повідомлялося, що це електромобіль, проте Aito M5 є гібридом, збудованим на платформі Seres REEV DE-i. Він оснащений двома електромоторами, розташованими на двох осях, потужністю 224 та 204 к.с. Розгін від 0 до 100 км/год займає 4 с, а середня витрата палива дорівнює 0,8 л на 100 км шляху.

Один із найбільш примітних аспектів нового автомобіля Aito – робота під управлінням операційної системи Huawei HarmonyOS. Він також запропонує водіям розумну кабіну HarmonyOS Smart Cockpit. Габарити машини складають 4770 х 1930 х 1625 мм при колісній базі 2880 мм. У машині встановлений 1,5-літровий турбований двигун потужністю 125 к.с., що обертає генератор для підзарядки батареї в дорозі. При цьому його можна використовувати лише в режимі електричної енергії.

Топова версія масою 1,3 т отримає акумуляторну батарею ємністю 200 кВт•год, яка забезпечить запас ходу понад 1000 км. Раніше такий ємний акумулятор обіцяла тільки Tesla у новому Roadster.

Керівник відділення Huawei Consumer BG Юй Чендун заявив, що начинка моделі створена з урахуванням більш ніж 30-річного досвіду роботи компанії в електронній галузі. При цьому бренд Aito поставив перед собою амбітну мету за п’ять років увійти до трійки найкращих постачальників автомобілів на новій енергії.

Джерело: www.ixbt.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.