Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

1,1 с до 96 км/год: Tesla підтвердила динаміку моделі Roadster

В Автомобільному музеї Патерсена в Лос-Анджелесі виставили прототип електричного спорткара Tesla Roadster другого покоління. Як пише видання Electrek.co, автомобіль супроводжується інформацією про те, що з опційним пакетом від SpaceX він зможе розганятись до 60 миль на годину (96 км/год) за 1,1 секунди.

Пакет SpaceX має додаткові пневматичні реактивні двигуни у задній частині авто (за номерним знаком). В автомобілі з’явиться балон високого тиску, який поповнюватиметься повітрям. У разі необхідності повітря випускатиметься з сопел ракетних двигунів, створюючи реактивну тягу. Аналогічні двигуни використовуються в ракетах SpaceX, але, звичайно, не для створення підйомної тяги, а з боків, для коригування курсу.

Цікаво, що минулого літа з’явилися незалежні підрахунки, які стверджували, що Tesla Roadster SpaceX дійсно зможе розганятися до 96 км/год якраз за 1,1 секунди. Однак пізніше автори цих підрахунків зробили інший аналіз та звинуватили Теслу в незначному завищенні динамічних показників своїх електромобілів.

А ось базова Tesla Roadster без ракетної тяги розганятиметься до 96 км/год за 1,9 секунди.

Нагадаємо, серійне виробництво нового Родстера почнеться у 2022 році.

Джерело: tesla-club.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.