Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

1,1 с до 96 км/год: Tesla підтвердила динаміку моделі Roadster

В Автомобільному музеї Патерсена в Лос-Анджелесі виставили прототип електричного спорткара Tesla Roadster другого покоління. Як пише видання Electrek.co, автомобіль супроводжується інформацією про те, що з опційним пакетом від SpaceX він зможе розганятись до 60 миль на годину (96 км/год) за 1,1 секунди.

Пакет SpaceX має додаткові пневматичні реактивні двигуни у задній частині авто (за номерним знаком). В автомобілі з’явиться балон високого тиску, який поповнюватиметься повітрям. У разі необхідності повітря випускатиметься з сопел ракетних двигунів, створюючи реактивну тягу. Аналогічні двигуни використовуються в ракетах SpaceX, але, звичайно, не для створення підйомної тяги, а з боків, для коригування курсу.

Цікаво, що минулого літа з’явилися незалежні підрахунки, які стверджували, що Tesla Roadster SpaceX дійсно зможе розганятися до 96 км/год якраз за 1,1 секунди. Однак пізніше автори цих підрахунків зробили інший аналіз та звинуватили Теслу в незначному завищенні динамічних показників своїх електромобілів.

А ось базова Tesla Roadster без ракетної тяги розганятиметься до 96 км/год за 1,9 секунди.

Нагадаємо, серійне виробництво нового Родстера почнеться у 2022 році.

Джерело: tesla-club.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.