Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

11 головних думок Джордана Белфорта з книги «Вовк з Волл-стріт»


11 головних думок з книги «Вовк з Волл-стріт», які розкриють секрети світу дуже успішних людей.

1. Великі гроші можуть зруйнувати ваше життя

Як говорить Белфорт, багатство – це можливість отримати багато відразу. Причому без наслідків. З його допомогою можна грати з законом, користуватися будь-якими привілеями, відчувати владу над людьми і подіями.

У той же час величезні гроші нерідко відкривають нам, наскільки жорстокі наші душі, і показують іншим, наскільки душі дрібні. До того ж, ми стаємо нещасні і найчастіше втрачаємо контроль над собою, коли стрибаємо все вище і вище. У багатства є зворотна сторона – з найвищої вершини ви можете скотитися в глибоку прірву через звичку жити і творити без відповідальності перед іншими. Просто пам’ятайте про це.

«Можливо, усі добре знали, що відбувається, але, поки курка несе золоті яйця, нікому діла немає до того, що вона себе вбиває?»

11 головних думок Джордана Белфорта з книги «Вовк з Волл-стріт»

2. Багатство – спосіб бути щасливим і навіть хорошою людиною

Маючи доступ до безлімітного рахунку, ви з легкістю радуєте себе, друзів і незнайомих людей. Ви вирішуєте в хвилини те, що у інших займає роки. Ви користуєтеся послугами найкращих фахівців, а географія для вас не проблема. Ви створюєте бізнес, тисячі робочих місць і можливостей стати багатими для інших, використовуючи «будівельний матеріал» – гроші. Це радує душу і мотивує робити більше хороших справ.

«Зараз, коли я багатий, то навіть якщо у мене проблеми, я вирішую їх, сидячи в своєму лімузині, одягнений в костюм за дві штуки баксів, а на руці у мене золотий годинник за двадцять штук! І повірте мені, коли ти так виглядаєш, то і проблеми твої вирішити легше».

3. Будь-яка людина може бути героєм

Незалежно від вашого матеріального становища, героїзм доступний кожному з нас. Яка б не була ситуація (порятунок потопаючого, перебування в серці шторму на яхті, гра на біржі, сімейна сварка), ви завжди можете бути героєм.

І навіть при цьому не важливо, яку мету ви переслідуєте – допомогти людині або показати себе. Ви завжди опиняєтеся у виграші, якщо зробите ставку на т.зв. егоальтруізм – усвідомлену допомогу іншим з розумінням того, що отримаєте задоволення від процесу і подяку оточуючих: «Ніхто ніколи нічого не робив і не робить ближньому по одній тільки доброті душевній – ось що я маю на увазі. Завжди знаходиться який-небудь прихований мотив – нехай навіть банальне почуття задоволення собою, яке відчуває людина, надаючи іншому допомогу».

«– Ви герой в справжнісінькому сенсі цього слова. Мало хто зробив би те, що зробили ви. Вас ніхто не вчив, але ви все зробили правильно. Відмінна робота, сер. Ви справжній герой …. – Я так пишаюся тобою! Мій чоловік – герой! Вона гаряче поцілувала мене. У цей самий момент я зрозумів, чому кожна дитина хоче стати пожежником».

4. Заганяйте себе в кут і вірте, що ви вже сильні

Сумніви підривають фундамент будь-якої справи. Замість того щоб діяти сміливо і коригувати все по ходу, ви приймаєте обережні рішення, не дозволяючи собі розвернутися. У підсумку залишаєтеся там, де були. Тому відмовтеся від запасних безпечних «гнізд», стукайте в усі двері. Ви побачите, як багато шансів з’являється перед вами кожну хвилину, якщо ви впевнені в собі: «І ось що я ще скажу: дійте так, ніби … Начебто ви вже багатії, ніби ви вже розбагатіли – і тоді ви напевно розбагатієте. Дійте з безмежною вірою в себе, і тоді люди повірять вам. Дійте так, ніби ви володієте величезним досвідом, і тоді люди наслідують повашій раді. Дійте так, ніби ви вже досягли приголомшливих успіхів, і тоді – і це так само вірно, як те, що я зараз стою перед вами, – ви дійсно досягнете успіху!»

«Я хочу, щоб ви максимально використовували власні можливості. Я хочу, щоб ви загнали самі себе в кут. Не залишайте собі іншого вибору – тільки успіх. Нехай одна тільки думка про невдачу здасться вам настільки огидною, що у вас не залишиться ніяких інших варіантів, крім успіху»

5. Намагайтеся прорахувати всі наслідки наперед

Рішучі дії хороші, якщо ви вмієте прораховувати їх на кілька кроків вперед. Тоді ніхто й ніщо не зможе вас зупинити. Уміння бачити себе з боку допомагає зрозуміти як перспективи, так і приховані небезпеки і перспективи. У Вовка в голові завжди три потоки думок: перший – те, що проговорюється в дану секунду, другий – генерація бізнес-ідей або роздуми над іншими життєво важливими питаннями, третій – аналіз майбутніх вигод.

Якщо ви аналізуєте все навколо, ви стаєте швидшим, розумнішим, успішнішим за інших. Цю пораду Белфорт отримав від свого наставника по аферам Ела Абрахамса, який знав, як працює фінансова система, і тому величезну увагу приділяв тому, щоб запобігти будь-який витік інформації і провернути будь-яку справу з максимальною вигодою.

«Важливо бачити наслідки подій минулого – саме це втовкмачував в мою голову Ел Абрахамс під час наших пам’ятних зустрічей за ранніми сніданками»

11 головних думок Джордана Белфорта з книги «Вовк з Волл-стріт»

6. Любов – одна із справжніх цінностей

Ким би ви не були, діти і сім’я відкривають нам невідомі куточки душі і щасливі світи. Ви розумієте, що вами рухає, що допомагає жити в шаленому ритмі, на чому будуються рішення. Все інше відходить на другий план. Любов може накрити вас, а може і пройти повз. Белфорт відчув повною мірою, як сім’я змінює його особисту мотивацію: «Джанет посміхнулася – посміхнулася, подумавши про те, що побачить Чендлер (дочка Белфорт – ред.), – І я не міг не замислитися над тим, як же ми живемо, якщо спокій і умиротворення нам може принести тільки чистота і невинність дитини»

З іншого боку, з любові ж хтось потурає вашим страшним звичкам, дивиться, як ви губите своє життя, залишаючись поруч з вами. Ці ж люди залишаться і після того, як ви подолаєте свої слабкості, ні разу не нагадавши про те, що ви їм зобов’язані.

«Звичайно ж, Гвінн і Джанет (служниця і помічниця – ред.) залишилися зі мною, і ми жодного разу не згадали їм того, що вони більше, ніж хто-небудь (якщо не брати до уваги Герцогиню), потурали моїм звичкам. Іноді легше просто поховати минуле … Так чи інакше, я любив їх обох і знав, що вони любили мене. Правда життя полягає в тому, що наркоманія – дуже хитра хвороба, і чим глибше ти в ній в’язнеш, тим більше у тебе відключається здоровий глузд, особливо якщо ти учасник шоу «Багаті і нікчемні».

7. Людина піддається своїм слабкостям

Людина може виявитися на шляху самознищення в будь-яку секунду. Не важливо, скільки грошей і влади зосереджено в її руках, вона завжди безпомічна перед своїми слабкостями. Якщо немає спокою в душі, чесних відповідей для самого себе, внутрішні демони виявляються сильнішими. Але також в будь-який момент людина здатна з ними впоратися – впасти на дно, щоб вибратися нагору з незламаною вірою у себе, або ж знайти компроміс, намагаючись протриматися ще день: «Що може бути дурніше, ніж говорити собі, ледь продерши очі:« Ей, Майки, з сьогоднішнього дня ти у зав’язці! »- Замість цього я кажу:« Ей, Майки, ти, головне, протримайся до вечора, приятель, а завтра буде видно!»

«Робота брокера – паршива робота. Зрозумій мене правильно: бабки і все таке – це круто, але ти ж нічого не створюєш, ти нічого не будуєш. Так що з часом все це стає досить одноманітним … У нас була найсильніша залежність від адреналіну, і нам потрібні були все більш і більш високі обриви, з яких можна було би стрибнути, і все більш і більш дрібні басейни, у які можна було би приземлитися»

8. Дія залежить від внутрішнього стану

За словами Белфорта, зовнішнє благополуччя не означає внутрішню чистоту людини. Можна бути блискучим покидьком-багатієм, яка здійснює мерзенні речі. Такі люди близькі до зриву у прірву саморуйнування, до краху успішної компанії. Внутрішня ж чистота людини, яка миттєво і щиро відмовилася від слабкостей, не дозволить їй морально впасти, відкотитися у минуле, втратити висоту.

9. Для ведення бізнесу потрібен внутрішній стержень

«Але хіба мені відкриють двері, якщо я не постукаю?», – Як каже Белфорт, у бізнесі виживають тільки ті, хто вміє бути жорстким, у кого живий дух пригод. Вчіться бути найкращим, найсильнішим, щоб підкорювати вершини. Бажано шукати найефективніші і при цьому швидкі шляхи.

«Якщо займаєшся бізнесом, потрібно вміти пресувати. Люди не купують акції, людям продають акції. Ніколи про це не забувай»

10. Шукайте справу, заради якої хочеться жити

Тільки те, що чіпляє, змусить вас подолати всі перешкоди заради своєї мети. Ви вивчаєте все, що важливо, до останньої букви, бачите всі плюси, мінуси, лазівки і можете створити нове на рівному місці. Без цього вогню ви навряд чи знайдете мотивацію жити так, як хочеться.

«Але головне, що я попався на гачок. Рев натовпу брокерів проник у пори моєї шкіри і відгукнувся у кожній частинці мого єства. Я знав, що впораюся з такою роботою. Я знав, що можу виконувати її не гірше, ніж Марк Ханна, а може бути, і краще. Адже я теж можу бути ніжним, як шовк»

11. Одного разу доведеться все пояснити – своїм дітям

Коли-небудь крупиці здорового глузду відкриють істину – за гедонізмом вищого рівня стоїть величезна відповідальність. Сьогодні ви з легкістю і радісно шукаєте лазівки у законах (держави, життя, суспільства та ін.), а післязавтра вам доведеться пояснювати своїм дітям, чому довкола впевнені, що їхній батько – аферист, безумець, зрадник. Ким би ви не були, колись настане і ваша черга. Якщо вдасться, вже зараз приймайте рішення з оглядкою на це. Або морально готуйте себе до майбутнього поясненню того, що робите зараз.

«Але перш за все я щиро сподіваюся, що розповідь про моє життя послужить попередженням – як для багатих, так і для бідних, для кожного, хто підносить до ніздрі ложечку або ковтає таблетки; для кожного, хто збирається розтринькати таланти, отримані від Бога; для того, хто збирається перейти на темну сторону сили і зануритися у нестримний гедонізм. І для кожного, хто вважає, що бути Вовком з Волл-стріт – це круто»

Джерело: blog.rabota.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.