Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

11 суворих істин, які поліпшать ваш бізнес просто зараз


«Досконалість – ворог прибутку» – є лише однією з найсуворіших істин реальності, яку було б розумно прийняти. Ось 10 інших, які досвідчені керівники повинні знати.

Така гірка правда про бізнес. Ці 11 істин – не те, що принесе вам радість чи веселощі, але допоможе поліпшити ваш бізнес просто зараз.

1. Не кожен може бути вашим клієнтом – і це нормально

Якщо ви зміните свою бізнес-модель або продукт / послугу для задоволення кількох вимогливих клієнтів, або навіть потенційних клієнтів, можна в кінцевому підсумку засмутити або (що гірше) втратити багатьох з ваших найцінніших клієнтів.

2. Багато людей будуть думати, що ви “не такий, як усі”, але краще та вигідніше бути “неправильним”, ніж довести, що ви маєте рацію

Найчастіше краще сказати: “Ви праві, а ми не праві.” Замість того, щоб сперечатися з нещасним замовником, можна просто повернути йому гроші або частину грошей, навіть якщо скарга клієнта на продукт є причиною його власної діяльності. У кінцевому рахунку такі клієнти крадуть так багато часу й енергії вашої команди, що дозволити їм просто залишитися при своїй думці буде більш економічно ефективним для вашої фірми.

3. Не кожен клієнт / замовник буде любити вас – і це нормально, тому що більше ви дізнаєтеся від недоброзичливців

Компанії зростають від вирішення проблем клієнтів та розгляду скарг, а не від похвали «Добра робота!». Пресинг – це те, що змусить вас стати найкращим (хоча ви вже кращі). Будь-які проблеми у вашій команді повинні навчити всіх вас отримувати від них важливі уроки.

4. Люди не довіряють вашому бренду, але вони довіряють людям, які представляють його

Старший соціальний медіа стратег компанії Dell, Назлі Юзак, сказав якнайкраще: “Люди купують радше людське ставлення, аніж самі товари та послуги.” Коли ваші співробітники мають привабливі особисті історії, це заохочує клієнтів зробити вибір на вашу користь. Суть в тому, що для підприємства краще, коли їх співробітники є чуйними, професійними, і, так, щирими і справжніми.

5. Все завжди займає більше часу, ніж гадалося, але ви повинні докласти зусиль, щоб встановити реалістичні цілі та очікування

Подумайте, який час у вас займе реалізація якогось проекту, потім подвойте цей час, а можливо й потройте. Встановивши реалістичні цілі для вашого бізнесу, а не бажані, ви зможете підготувати свій бізнес до маленьких перемог, а не розчарувань. Ми всі прагнемо цього.

6. Ви ніколи не зможете точно розрахувати віддачу від інвестицій ваших зусиль у соціальні медіа, але це не означає, що ці зусилля будуть марними

Це 2015 рік і підприємства не можуть ігнорувати соціальні мережі, навіть якщо значення соцмереж є неоднозначним і його важко виміряти. Ви можете використати цю можливість або відійти в сторону, тоді інші пройдуть повз вас.

7. Не кожен працівник, якого ви наймаєте, буде добрим співробітником, і чим швидше ви відпустите його, тим кращими будуть ваші шанси на успіх

Якщо у вас є співробітник, філософія роботи якого не відповідає вашії компанії, краще якщо ви розійдитеся з ним швидко. Хоча не завжди легко розібратися, хто правий, а хто ні, але чим швидше ми дозволимо людям, яких ми вважаємо неправими піти, тим краще буде для вашої команди і тим більше буде шансів у вашої компанії на успіх.

8. Ваші співробітники не завжди будуть з вами погоджуватись, але їхній трудовий внесок зробить вашу компанію кращою

Краще робити ставку на те, щоб наймати людей, які розумніші за вас. Це означає, що ви не завжди будете погоджуватись з вашими співробітниками. І це добре. Останнє, чого хоче будь-який керівник, це слухати постійне «так» від людей. Краще мати конструктивний конфлікт, ніж ніякого конфлікту взагалі.

9. Ваш бізнес буде переживати зміни, але у вашій силі змінюватися разом з ним, або раніше, ніж це відбудеться

Якщо ви будете постійно передбачати зміни, ви зможете зберегти свій бізнес гнучким і бачити можливості там, де ваші конкуренти не побачать.

10. Ваші ідеї, швидше за все, не революційні, але способи втілення їх можуть бути революційними

Ідей, хоч греблю гати. Але коли ви зосередите свою енергію на продуктивності, а не будете просто спостерігати, ви і ваш бізнес стануть більш індивідуальними.

11. Досконалість – ворог прибутку: не варто підправляти роботу до безкінечності

Іноді, коли у вас є певне бачення кінцевого результату в голові, важко рухатися вперед, якщо це бачення не буде реалізовано. Але робота способом контрольного списку може бути задушливою. Замість цього досягайте цілей вашої компанії різними способами.

Автор: Джим Белозік, Генеральний директор і засновник Short Stack

Джерелоwww.inc.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.