Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 25.06.2015

13 незвичайних способів використання WD-40


Всі знають, що WD-40 можна успішно використовувати для змащення засувів і петель, відкручування прикипівших гайок, видалення іржі, розморожування замків. Але цим можливості цього універсального засобу не обмежуються. Ми опишемо 13 різних ситуацій, в яких WD-40 зможе виручити.

1. Роз’єднання склянок, що заклинили 

Склянки як ми знаємо бувають з товстого і тонкого скла, де застосування до останніх сили може призвести до не приємних
наслідків. Просто присніть WD-40 і трохи почекайте, поки мастило проникне в зазор. Потім потягніть і легко звільніть
стакани. Не забудьте потім добре помити посуд.

2. Знімання застряглої каблучки

Наші тіла мають здатність збільшуватися і зменшуватися, причому, частіше роблять саме перше. Якщо в один прекрасний момент каблучка вже ніяк не хоче злазити з вашого пальця, то скористайтеся WD-40. Пару крапель для змащення, і каблучка легко зісковзне без жодних зусиль і болю.

3. Знищення тарганів і відлякування комах

Розпиліть WD-40 на підвіконня і рами, вентиляційні решітки та дверні прорізи. Будьте обережні і не вдихайте речовину, особливу уважність проявіть, якщо у вас вдома маленькі діти.

4. Видалення жувальної гумки з волосся

Жуйка у волоссі – це справжній кошмар. Добре прилипшу жуйку розплутати практично не можливо, а волосся різати не хочеться, тому беремо і наносимо WD-40. Зрозуміло, при цьому необхідно берегти очі і органи дихання. Через деякий час сторонній предмет можна легко вичесати за допомогою гребінця.

5. Видалення подряпин з підлоги

Якою б міцністю ні володіло ваше покриття для підлоги, на ньому рано чи пізно все одно утворюються численні подряпини і відмітини. Можна спробувати видалити їх за допомогою засобу WD-40. Нанесіть тонким шаром, зачекайте кілька хвилин, а потім зачистіть потрібні місця за допомогою щітки.

6. Видалення плям чаю

Щоб видалити плями чаю зі стільниці, нанесіть трохи речовини на губку або вологу тканину, і енергійно потріть пляму до повного зникнення.

7. Очищення унітазів

Поприскайте рідиною WD-40 поверхню, пройдіться трохи щіткою, а потім змийте. Ніякого вапняного нальоту й мінеральних відкладень солей.

8. Водовідштовхуюча обробка для взуття

Ваші зимові черевики або чоботи можна зробити непромокаючими, якщо нанести на них спрей WD-40. Він діє як бар’єр для проникнення води, так що ваші ноги завжди будуть сухими. Тільки врахуйте, що не кожне покриття може правильно відреагувати на подібне поводження, тому краще спочатку поекспериментувати на невеликій ділянці взуття.

9. Очищення і відновлення номерних знаків

У прцессе експлуатації автомобіля номерні знаки починають іржавіти і втрачати свій первинний вигляд. Допоможе відновити їх все той же чудовий спрей. Очистіть номер від бруду, нанесіть WD-40, гарненько потріть, і він буде виблискувати, як новенький. Після такої обробки номерні знаки надовго будуть захищені від появи іржі.

10. Запобігання замерзанню вікон

Нанесіть шар WD-40 на зовнішню поверхню стекол, і тоді ваші вікна завжди будуть чистими і не будуть замерзати.

11.Позбавтеся від осиних гнізд

Оси дуже часто будують свої гнізда під карнизами даху вашого будинку. Таке небезпечне сусідство не може не напружувати, тому краще постаратися заздалегідь поприскати WD-40 в усі такі затишні куточки. Оси туди вже ніколи не сунуться.

12. Видалення собачих екскрементів

Є багато у житті неприємних речей, в тому числі й очищення рифленої підошви кросівок або черевик від наслідків невдалого кроку. Поприскайте WD-40, залиште на кілька хвилин у спокої, а потім просто змийте під струменем води.

13. Видалення слідів клею

Якщо ви не дуже акуратно користувалися клеєм і забруднили ним навколишні поверхні або навіть свої руки, то привести все в порядок можна за допомогою рідини WD-40. Вона легко розчиняє і видаляє навіть дуже сильні клейові складові, практично без сліду.

Джерело: territoriya.me

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.